Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen embernek milyen mentális betegsége lehet? Vagy csak simán retardált?

Figyelt kérdés

Idézek:


,,Evel foglak szént b*_szni és csurig a méhedbe élvezek hogy teherbe -es és szülj nekem közös kis babákat jó hercegnőm mi ért tiltottál le a másik tol pénz éhes r*_banc k*_rva mond csak ? Jób ősze törni a férfi ak szivét válaszolj?"


,,SZERELMEM nem én tiltottalak le ha nem a facebook a CSUPASZ képek miat tudod hercegnőm? Szeretlek ma mikor randizunk le írod a számod méreteid vennék neked szexi ajándékokat jó szerelmem hoz ám jösz feleségül nem viccelek mi az új méreted láb méret derék méreted az esküvőnkre a ruha kel majd tudod szerelmem? Most milyen

Szexi ruhában vagy hercegnőm?"


,,Most küldesz képet milyen színű nedves tanga bugyiban vagy nem csupaszon jó szerelmem szeretsz kívánlak szerelmes hercegnőm csak veled akarom le élni az egész életemet jó szerelmem?"


,,Vissza igazolsz hogy kapcsiba vagyunk nem kel több csupasz kép jó hercegnőm csak bugyiban kérek mell tartóban jó szerelmem szeretlek kívánlak nagyon az életemet is óda adnám érted anyira szerelmes vagyok beléd nem viccelek menyi kis babát szeretnél majd hercegnőm?"


És ezeket megállás nélkül küldni, kommentel, az üzenőfalamra irogat, képek alá mindenhova. Posztol, megjelöl benne stb. Van 3 facebookja amit eddig láttam, de lehet hogy még több. Az ilyen ember mit kap? Megállás nélkül írja ezeket meg küldi mellé ilyen csicsás képeket.

Ja meg azt írta hogy küld kapcsolatfelkérést fogadjam el, megnézem és bejelölt mint családtag, hogy ő az apósom.

WTF??? :D

Fogyatékos vagy elmebeteg?


2017. márc. 27. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket miért nem szarod le? Sok a fogyi, szokj hozzá, hogy néha betalálnak, nem kell velük foglalkozni.
2017. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja azt kihagytam hogy a nemi szervét küldte el kommentben egy képem alá, és az első szöveget írta hozzá.

A saját képei alatt beszélget magával:


,,SZERELMEM nem tudok írni neked miért nem nem szeretsz hercegnőm válaszolj?

K*_rva

B*_szák szará a méhedet a lovak egyek a rendőr ségére?"

2017. márc. 27. 20:31
 3/8 A kérdező kommentje:
Általában leszarom az ilyen elmebetegeket de ez valami kritikus eset ilyennel még nem találkoztam. Nagyon durva.
2017. márc. 27. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Teged is minosit, hogy ilyen emberrel kezdtel dumalgatni. Nyilvan siman retardalt.
2017. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy elmebeteg.

Mindenhonnan tiltsd és jelentsd a Facebooknak.

2017. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mit keres az ismerőseid között?
2017. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi a sz*rért beszélgetsz egyáltalán ilyenekkel? Gondolom ránézésre látni már hogy fogyatékos és tippelhetek? Nem napon barnult egyed igaz?
2017. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jelentsd, tiltsd le. Állíts be, hogy csak az ismerőseid ismerősei jelölhetnek be.
2017. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!