Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan felejtessem el vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtessem el vele? Nektek is van ilyen személy az életetekben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nagyon szeretek, legalább is elfelejteni nem tudok. Jártunk is egy hónapig viszon volt barátnője rá nyomult ő pedig nem állt neki ellent és lefeküdtek. A csaj elvileg csak megszivatni akarja de nem tudni fognak-e még jàrni.. a lány most elvileg mindenkivel lefekszik és piál össze-vissza.

Viszont volt barátom még hiába ártott már neki eleget ez a csaj (több mint 2 évig voltak együtt) ettől függetlenül ő sem érti de még érez iránta valamit.

Velem addig nem szeretne újra össze jutni ameddig iránta érez vmit.

Ti voltatok màr így, hogy valakivel szakítottatok de mégsem tudtátok elfelejteni? Ha volt akkor sikerült elfelejteni valahogy? Ha igen akkor hogyan?

Nagyon fontos nekem volt barátom, ezen kívül tökéletes volt a kapcsolatunk :(

18/l



2017. ápr. 16. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én őszintén fogok neked írni, te vagy belefáradsz majd ebbe, vagy megszívod és sírhatsz.

Mivel ők 2 évet voltak együtt, ez már amolyan kötődésszerű. Hiába vagy te, és hiába lesz más, mint ahogy láttad ha őket összehozza a helyzet akkor ez lesz a vége. Beszélhetsz neki, szenvedhetsz, bármit tehetsz...akkor is érezni fog iránta valamit. Nagy szerelem volt, valószínűsítem kettejük első nagy szerelme.

A tökéletes kapcsolat meg kicsit érdekes vég, mert mégis ő feküdt le a volt nőjével.

2017. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És el fogja őt valaha engedni vagy ki fog szeretni belőle valaha?

Az ez előtti barátom velem van pont így, màr fél ève szakítottunk de ő még mindig engem szeret hiàba jàrt már azóta sok lánnyal...

Szerintem nekem meg pont ez a srác akiről írtam ő van rám ilyen hatással :/

2017. ápr. 17. 00:39
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: Erre a válaszom, talán, de ezt szerintem ő sem tudja hogy mikor szeret ki belőle.

Mindenképp hagynod kell, és ha ő úgy érzi veled akar lenni akkor keres. Hiába akarod hogy elfelejtse, ha még érez iránta valamit. Ez olyan hogy nem rajtad múlik! Ne érezd azt hogy neked kell tenned bármit!

2017. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem volt tökéletes a kapcsolatotok.Mindössze csak te láttál mindent a rózsaszín szemüvegen keresztül.Hagyd ott ezt a kis félre kettyintőst,az ilyenek később sem változnak.Idővel el lehet felejteni az illetőt.Gondolj arra,hogy megcsalt.
2017. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha majd újra nem lesz neki a másik,majd jönne megint hozzád.De buta vagy,ha ezt hagyod majd neki.Felejtsd el ezt az idiótát.
2017. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után biztosan el fogja felejteni, ez lenne az élet rendje. Viszont te is fiatal vagy még, szóval próbálj más fiúkkal is ismerkedni. Ő sem lehet az a hűséges fajta ha az exével összefeküdt, és lehet megteszi majd újra.
2017. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!