Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig csak Facebook-on...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak Facebook-on írnak rám a fiúk?

Figyelt kérdés
A suliban srác sose jön oda beszélgetni, max. stíröl, de ennyi. Mindig Facebook-on írnak rám és minden nap chatelni akarnak velem, de élően meg nem mernek hozzám szólni. Ha valaki rám ír az Facebook-on már el is hív egy randira. Mit csináljak, hogy ne csak Facebook-on merjenek velem beszélni? És mit kezdjek velük? --> mert nekem egyből unszimpatikusak.

2017. ápr. 18. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nyuszik? 😂
2017. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Így van, nyuszik vagyunk, azért nincs barátnőm mert még melóhelyen is anya telefonszáma van megadva mert nem tartok igényt csak 1 gamer pc re:D
2017. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég nehéz élőben bármit is kezdeni a helyzettel. Chaten nincsenek kínos szünetek, a rövid beszélgetések elhúzódnak (sokkal lassabb pötyögni mint beszélni), és persze közben lehet mást is csinálni, amivel talán kicsit ellazul a helyzet.


Gondolj csak bele, ha élőben odamenne valaki, mit mondhatna, ha nem is ismer? Chaten ezt meg lehet tenni.

2017. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy próbáltam megtudni valamit a lányról, hogy ott ráírtam és beszélgettünk. Sokan ráírnak nap, mint nap, de én nem azzal írtam rá, hogy szimpatikus és megismerném, hanem érdeklődtem a napjáról és ilyenek. :D Azokat alapból törli. :/

Viszont ezek után már odamerek hozzá menni suliban és beszélgetünk szünetekben. :)

Tényleg lehet, hogy nyuszik vagyunk, de nem mindenki azért, mert fél tőle, csak valahogy el kell kezdeni. ^^

2017. ápr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem találnak instagram-on!
2017. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!