Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány de szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de szerintetek elrontottam mit tegyek? Hogy ne utáljon meg

Figyelt kérdés
15 èves fiú ès nem règ költözött a szomszédba egy velem egy idős lány ès a szülei.Első látásra meg tetszett elkezdtem vele Facebookon beszèlgetni mert èlőben nem mertem.Sokszor írtam neki.5 hónap után hogy megismertem elmondtam neki hogy tetszik nekem stb ès nem tudom hogy tovább! Szerintem túl rányomultam mert tèleg nagyon tetszik!!Szerintem ezt rosszul csináltam! Mit tegyek?
2017. ápr. 18. 16:34
 1/5 anonim válasza:
Semmit nem csináltál rosszul. Esetleg valami választ kaptál?
2017. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem írt semmit pedig kíváncsi voltam arra mit gondol.
2017. ápr. 18. 17:03
 3/5 anonim válasza:
Kérdezd meg erről a véleményét és tisztázzátok a dolgokat.
2017. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ez már kínos lenne! Nem akaron hogy azt higgye hogy nyomulos kis köcsög vagyok!
2017. ápr. 18. 17:21
 5/5 anonim válasza:
Mért lenne kínos? Csak megkérdezed tőle hogy mit gondol erről. Ezt muszáj tisztáznod vele különben tényleg kínos lesz.
2017. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!