Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem az első ilyen kérdés, de már nagyon zavar a dolog. 18 éves fiú vagyok, és még soha nem volt barátnőm. Ebből adódóan szűz vagyok, de még egy csókban vagy ölelésben se volt részem soha. Többször próbálkoztam már lányoknál, de nem jött össze semmi. Miközben azt látom hogy az osztályban/évfolyam mindenkinek volt már/van barátnője, meg az iskola tele van szerelmespárokkal... hát nagyon szar érzés, mit ne mondjak. A barátaimnak (nincs nagy baráti kötöm, introvertáltabb személyiség vagyok) is mind van valakijük. Őszintén szólva marhára irigy vagyok, és egy selejtnek gondolom hogy ennyi idős koromra még nem volt semmi lánnyal. A külsőmet átlagosnak gondolom, nem tartom magam jóképűnek, de átlagosnak sem. A személyiségemből adódóan nem járok bulikba, meg ilyen helyekre, eddig iskolában próbáltam ismerkedni.

Valakinek valami ötlet hogy a jövőben több sikerem legyen? Vagy reménytelen lennék? (Azért remélem nem...) Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2017. ápr. 21. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Türelem :) eljön a te időd is és sokkal jobb lesz minden hiddel :) fel a fejj szorítok neked :)
2017. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod írhatsz :) 16/L
2017. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha odafigyelsz magadra,elképesztő változásokat érhetsz el a külsődön. Ha nem sajnálod a pénzt,időt,energiát,ha igen akkor halott ötlet.


Ha érdekel pár tipp írj nyugodtan.

2017. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hamucsami válasza:

Én teljes mértékben inrtovertált személyiséggel rendelkezem. De lassan nyolc hónapja boldog párkapcsolatban élek. Kérés ilyen lányokat mint te hidd el. Legy türelmes

16L

2017. ápr. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha privatban kuldesz magadrol kepet, szolgalhatok noi velemennyel, hogy min valtoztass/mi jonne be nekem pl.

Ne erts felre, nem ismerkedni akarok, van baratom.

:))

2017. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
ne sajnáltasd magad álj a sarkadra ne panaszkodj eljön az ideje annak is ha meg nem jön ösze haragudni fogsz minden nőre vagy mi, az irigység atalakul egy idő után haragá próbálkoz a nőknél ne félJ tőluk tudod a pin@ nem harap:XDDD
2017. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy légy magabiztosabb. És nem csak az extrovertáltaknak lehet párkapcsolata. Ha néha kimozdulnál, lehet jót tenne mindenféle szempontból. Talán élveznéd, és az ismerkedés is "beindulna". És lehet hülyének fogtok nézni de a tinder sem egy rossz ötlet, ha minden kötél szakad :D Azt is lehet okosan használni, mármint nekem több normális ismerősöm is használja. Amit még tudok ajánlani, az az hogy ne nyomulj semmiképpen sem, mert abból nem lesz siker. Viszont ha magabiztos vagy, humoros, igényes és úgy általánosságban szimpatikus akkor biztosan nem fogsz magányosan meghalni :D LLll
2017. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Ugyan így vagyok, mint te csak lány és 20. Csókban, ölelésben volt azért részem (hozzáteszem 19 voltam), de semmi komoly. Én is irigy vagyok másokra, hogy nekik összejött, de nem akarom magam ostorozni, hiszen nem találkoztam még a megfelelő emberrel, egy ismerősömre sem mondanám, hogy na igen ő kell. Ha 18 vagy nyakadon a továbbtanulás. Ott megismerhetsz értelmes lányokat

Egyébként több jó nő van, mint jó pasi ez vigasztaljon, hogy neked ennyi előnyöd van.

Tippnek annyit mondok, hogy kezdj el sportolni

2017. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Same. Idén leszek 18 és az emberek kerülnek mint az ebolást. De szerintem csináldd azt amit én: menj önkénteskedni, menj mindenféle helyekre (nem feltétlenül bulizni, azt én se csípem) Próbálj ki minél különfélébb dolgokat, mert így nagyobb az esélye az ismerkedésnek és ha mégse jön össze akkor is gazdagodsz egy csomó tapasztalattal. És persze az aduász: válassz egy hozzád illő frizurát (esetleg borostát, ha van, mert az is jól tud állni egyeseknek) és öltözz igényesen. Szerezz be valamennyi humort (talán Ebayen van) és ne félj szemezgetni meg mosolyogni. Az már jó ha eddig próbálkoztál, ezután se add fel:)
2017. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá és kész:) na akard túlságosan csak hagyd magad sodródni az árral éld az életed aztán egyszer csak majd betoppan egy lány éppen akkor amikor nem is számítanal rá:)

+kezdj el sportolni, kondizni az jót tesz a lelkednek is mert önbizalmat ad ami egy jó pont

16/l

2017. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!