Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tanácsolnál a helyzetemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnál a helyzetemben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok és nem volt még kapcsolatom. Tavaly találkozgattam, smároltam egy sráccal, aki nekem nagyon sokáig tetszett előtte és őszintén meglepődtem, hogy viszonozza az érzést, viszont ő nem tudta a múltbéli sérüléseit elengedni meg nem érzett semmit állítólag. Végső elkeseredésembe próbálkoztam interneten is, de akivel nagyon egy hullámhosszon voltunk egy hónap után bunkó lett, így nem folytattuk a dolgot, pedig találkozást terveztünk már.

Nem tartom magam csúnyának, ha tükörbe nézek 75 százalékban teszik, amit látok. Vannak szépséghibáim, de tudok velük együtt élni.

Azt látom, hogy már mindenki talált valakit az ismerettségi körömben és nem értem én miért nem érdemlem meg ezt, mivel vagyok kevesebb?. Nem vagyok nagyképű, bunkó. Továbbtanulok, nyelveket tanulok és szeretnék is.

Mivel öt évfolyamos gimibe járok csak az az egyetlen reményem, hogy fősulin/ egyetemen megtalálom, akit keresek, de az még 4 hónap és ez a dolog egyre inkább felemészt.

Idegenekkel szemben visszahúzódóbb vagyok, de az utóbbi időben sokkal nyitottabb lettem és nincs meg ez a r.bancos kisugárzás sem bennem.

PRIVÁTOT NEM KÉREK



2017. ápr. 24. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:

"hogy viszonozza az érzést, viszont ő nem tudta a múltbéli sérüléseit elengedni meg nem érzett semmit állítólag."


Tehát mégsem viszonozta..



Hasonlóan érzek, mint te! Bár volt két semmire való párkapcsolatom, nem tartok előrébb, mint te. Egyik kapcsolatomban a lány a vége felé gyakorlatilag megalázott, a másik mindössze másfél hónapos volt, mert a lány azt se tudta, hogyan kell viselkedni egy párkapcsolatban. Ez már lassan 3 és 2 éve volt...

Suliba már nem járok, de ott se értem el semmit, csak szórakoztak velem a lányok.


Mit tanácsolok? Legyél továbbra is nyitott! Én is visszahúzódóbb, de nyitott ember vagyok, bár ezt soha nem tudtam kamatoztatni párkapcsolatszerzés szempontjából. Sugározd a pozitív tulajdonságaidat! Nekem pl. az tetszik,hogy tanulsz nyelveket és még szeretnél is, mert én is szeretem a nyelveket, bár csak 1 nyelvet tanultam.


(Én is pontosan így számolgattam a hónapokat, ahogy te.:D)

2017. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rosszul és ellentmondásosan fogalmaztam:

Tetszettem neki és hajlott is rá, hogy megpróbáljuk, de rájött, hogy mégsem megy neki.


Sok sikert kívánok neked egyébként és köszi a tippeket :)

2017. ápr. 24. 23:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Unokahúgom jut eszembe most. 25 éves. Egyetemista. 4 nyelven beszél felsőfokon. Humoros, vidám lány. Okos, és mellette nagyon szép. Csinosan öltözködik, nagyon jó alakja van, rendszeresen sportol. Mégis állandóan sír, hogy nem jönnek össze a szerelmi dolgai. Járt pár sráccal, de előbb-utóbb vége lesz a románcnak. Nemrég szakított a barátjával akivel már együtt is élt 2 éve. Kívülállóként én arra gyanakszom, hogy azért nem jön össze neki a szerelem, mert túl magasra teszi a lécet. A férfiak meg egy idő után nem bírják elviselni, hogy bár minden szép és jó rajta, de kezelhetetlen. Hisztis, mindenért szól, önmagéval rengeteget foglalkozik. Nem hajlandó a kompromisszumokra. Félre ne értsd! Imádom az unokahúgomat, de nem én élek vele. Sokszor láttam, hogy otthon hogy viszonyul a dolgokhoz, vagy hogy reagál le egy piti dolgot.


Lehet nálad is ez a gond. Alapjáratban egy okos, értelmes, aranyos, helyes lány vagy, de vannak tulajdonságaid amit lehet te nem tartasz eget verő rossznak, csak mások hosszú távon nem viselik el..

2017. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amit mondtál az unokahúgodról az a tipikus lakva ismerjük meg az embert kategória.. Szóval idáig el se jutottam senkivel, hogy megismerje a dilijeim

Egyébként vannak elvárások, de nem hiszem, hogy annyira nagyok. Az előbb említett srácnál is a barátaim azt mondták, hogy de én mennyivel "szebb" vagyok és jobbat érdemlek... Szóval nem vagyok ez a férfimodellt keresek lány, DE ha nagyon leengedem a lécet akkor csak boldogtalan leszek, mert rossz kapcsolatba megyek bele

2017. ápr. 24. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg gimis voltam én is így éreztem. Nekem is volt egy távkapcsolatom is. Aztán amikor felkerültem egyetemre ismerkedni, ismerkedni, ismerkedni. Órán odaülni mindenkihez, lányokhoz is . Amelyikekkel szimpik vagytok egymással, kimehettek szórakozni. Így több baráti társaságot megismersz ... Kizárt hogy valalyikben ne lenne egy számodra megfelelő pasi :) csak aztán győzz válogatni :D
2017. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez már csak ilyen. Akivel legutóbb neten ismerkedtem, szó nélkül eltűnt, holott előtte még meg is ígérte, hogy nem fog ilyet tenni. (az is lehet, hogy ezt is olvasni fogja, mivel itt beszélgettünk) Pedig én csak megkérdeztem tőle egy hónap után, hogy lenne-e kedve találkozni. Tegyük fel, hogy azért nem akart találkozni, mert nem voltam szimpatikus, de nyíltan nem merte kimondani... Akármilyen kifogással előállhatott volna, de ő inkább felszívódott, ami nyilván egyszerűbb, viszont nem túl elegáns valakivel szemben, aki az elejétől a végéig kedves volt hozzá.

Sajnos nem feltétlenül azt kapjuk más emberektől, amit ők kapnak tőlünk. Különösen rossz úgy, hogy én már egy vadidegennel is igyekszem végig kedves és figyelmes lenni, egészen addig, amíg nem tesz róla, hogy felhagyjak ezzel.

Az emberiségbe vetett hitem nekem is most egy kicsit alábbhagyott.

Pacsi?:(

2017. ápr. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Én is az ilyen esetekben pont a reményt veszítem el, de az vígasztal, hogy talán nem mindegyik pasi egyforma :(

2017. ápr. 26. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!