Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis ti az en helyzetemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis ti az en helyzetemben mit tennetek?! 😕

Figyelt kérdés

Van a sulimban egy lany az oszt.tarsam es gyonyoru,minden fiu odavan erte es egyszeruen nemtudom ,hogy erjek egyaltalan a nyomaba. A haja gyonyoru szep es hosszu,csodas alakja van es meg izmos is,a bore is gyonyoru,es bar nekem is szep hosszu hajam van de megsem tudok a nyomaba lepni sehogy sem.😓

Mostmar odaig fajult a helyzet hogy mi regebben baratnok voltunk es sokat segitettunk egymasnak mindenben,de mostmar csak a kulsejevel foglalkozik es senkinek a velemenye nem erdekli,o mindent jobban tud mindenkinel,csakis neki lehet igaza,es az a lenyeg hogy mindenbol o jojjon ki gyozteskent!😠😤

Es olyan szinten tapad minden fiura hogy azt mar rossz nezni🙄

Es tudom hogyha felulkerekednek rajta akkor "letudnam gyozni" de megis ehhez kellenek tanacsok mert igen nem szeretnem ha minden siker es minden szempar az ove lenne,de megsem szeretnek olyan piperkoc lenni mint o.

Megis mit tegyek?

Segitsetek legyszi!😕



#o sokkal szebb #o sokkal k sabb
2017. febr. 6. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy nekem van igazam nem neki :'D
2017. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az ilyen"tökéletes vagyok és ezt tudom is"lányokat.Nem igazán tudsz ellene semmit tenni de ne is süllyedj le arra a szintre.ne érdekeljen hogy mindenkinek ő kell.az ő bajuk hogy a normális lányokat nem veszik észre csak a MissTökélyeket.Nálunk is van egy ilyen a hideg ráz tőle.

Ezért a válaszomért lelehet pontozni,én így gondolom és kész.

2017. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy szerinted is ő "sokkal jobb", "sokkal szebb", "sokkal okosabb".

Légy kicsit magabiztosabb!

És humorral pedig a fiúk is fel fognak rád figyelni;)

Esetleg ha eddig nem tetted, öltözködj csinosan, persze a SAJÁT STÍLUSODNAK megfelelően.

Egyszerűen légy nyitottabb, de NE tapadj a fiúkra. Csak légy kedves, őszinte, és tanulj sokat. És előbb utóbb mindneki észrevesz Téged is. Éd ha természetes vagy az hosszútávú, ha pedig "teszed magad" az hamar elmúlik.

2017. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
A humorral óvatosan, ezért nem járok temetésre
2017. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 October15 ***** válasza:
75%

Nem véletlenül vagytok barátnők.. madarat tolláról kicsim. :) Pár év múlva talán ember lesz belőletek de addig isten óvja az össze pasit tőletek.


24F

2017. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1: AZ ilyen csajokat "legyôzni" nem lehet sajnos, de úgymond félre lehet állítani ôket. Annyit kell tenned, hogy legyôzôd ôt valamiben.

2:A fiúk terén pedig valahogy úgy járj el, hogy öltözz csinosan, de semmiképpen ne utánozd ôt! Mellesleg próbálj vicces lenni az általába bejön


3: Már nmazért, de nálatok nem tartanak nyelvtanórákat?

2017. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!