Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennetek a helyzetemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akirol regota tudom hogy egy himringyo, a fel varossal osszefekudt mar.

Ha szoba hozta valamelyik baratnom, rogton fujjogtam, hogy en sose ernek egy ilyenhez. Aztan megismertem egy buliba, nagyon megtetszett. Elkezdtem vele beszelgetni, ma mondta hogy talalkozzunk. Attol felek, hogy nem feltetlenul ugyan azt szeretnenk egymastol, ezert felek talalkozni vele... Ha ossze is jonnenk, mindenki furcsan nezne ram. Az ismeroseim nem ezt nezik ki belolem. Emellett a szuleim elegge nacionalista erzelmuek es mar az se tetszett nekik, hogy volt egy felig Horvat baratom. Ez a fiu pedig teljesen svab, anyanyelve a nemet. Egyebkent kb 180 magas, szoke kekszemu.


2016. máj. 14. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem akkor ha ilyen a fiú akkor nem kellene találkoznod vele.
2016. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En 16, o 17
2016. máj. 14. 23:47
 3/8 anonim ***** válasza:
De úgy látom meg akarnád ismerni,és tetszik,nem?
2016. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tetszik es meg szeretnem ismerni. Csak felek, hogy o csak szexet akar. Mondjuk ertelmes sracnak tunik, facen mindig visszair es lehet vele beszelgetni.
2016. máj. 14. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt ajánlanám,hogy ne menj bele,de ha tényleg annyira megszeretnéd ismerni,akkor randizzatok,ismerjétek meg egymást,nem kell egyből lefeküdni,és aztán kiderül,hogy tényleg azt akarja vagy esetleg mást is.
2016. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha félsz tőle (ami érthető, mert én [16/l] is félnék) menj el egy barátnőddel. Nem végig persze, hanem mondjuk mindenképpen válassz nyilvános helyet ha találkozol vele, és szólj róla a legjobb barátnődnek.

Velem is volt hasonló eset. Kettő is :/

A barátnőm elkísért a kávézóig, utána pedig a mosdóból dobtam neki egy sms-t, hogy 10 perc múlva hívjon.

Nagyon rossz volt a "randi", de hála istennek, meg a barátnőmnek nem volt semmi gond. :)

Ha egy pasi CSAK szexet akar, akkor az általában látszik. Nekem egy srác meztelen képeket küldött magáról, össze akart jönni velem, mi is beszélgettünk fb-n, de csak 2 téma volt: hogy milyen jó a seggem, és hogy letapizhat-e.

Szóval elég egyértelmű volt, mit akar.

De Neked remélem összejön!

Ne légy előítéletes! Lehet, hogy a fele csak pletyka.:)

2016. máj. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A többiek véleményével pedig -közhely, de igaz- NE foglalkozz! Nekem is 16 évembe telt rájönnóm, hogy az osztálytársaim véleményét le kell sz.arni, a barátnőm szeret, ezért meg fogja érteni, nem fog rosszat gondolni rólam, pláne ha elmagyarázom, a szüleim, meg -sajnos- nem érdekelnek, ha nem tudnak elfogadni.

Nagyon nehéz ignorálni mások véleményét, de próbálkozz. Fejben dől el. Ha egyszer megérzed az hihetetlen felszabadító érzés:)

Nekem sikerült, és boldog vagyok. Pedig mindenki utánafordul a neonhajú barátomnak, vagy sorban kapom a megjegyzéseket az öltözködésemre. De mindig elmosolyodok az ilyeneken, mert azok az emberek annyival szegényebbek nálam.:)

2016. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Sajnos tudom, hogy nem pletyka. Ra is kerdeztem nala, es azt mondta igaz de valtozni szeretne. Lehet elhivom majd az egyik baratnomet, ez tenyleg jo otlet. Mi beszelgettunk csaladrol, baratokrol, tortenelmi temakrol (vicc nelkul), meg ugy mindenrol. A szexet szoba se hozta.
2016. máj. 15. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!