Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világbam miért nincsenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világbam miért nincsenek normális 16-17 éves fiúk?

Figyelt kérdés
Én se találok normális fiút de sokaktól hallottam már ezt a problémát. A világ már egyre rosszabn lesz, a fiúk flegmábbak és bunkóbbak? Mi a véleményetek erről?
2017. ápr. 29. 11:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

"Sajna érettségis évekig nincs meg a lányok és fiúk többségének az esze ahhoz, hogy nem kell cigi meg pávahaj egy normális csajhoz/pasihoz... legalább az összesnek kirohad a tüdeje 15 év múlva, és marad az, aki "normális" :)"


Érettségi nem jelenti azt, hogy mostantól te egy nagyon okos ember vagy, sőt semmit nem ér de mindegy, az ilyet nem végzetséggel kell nézni, annak van jó végzettsége, akinek megvan rá a lehetősége és emellett a szorgalma és valamennyire az esze is persze, cigi + pávahaj azt látom, hogy már ennyi idősen megtanultad, hogyan ítélkezz mások felett :), csak szólok hogy nem rohad ki az összesnek a tüdeje 15 év múlva, mert lesz aki leteszi a cigit és olyan is aki szívja és nem lesz különösebb baja tőle, eléggé naív lehetsz ha ilyesfajta világigazsága érezeted van, mert a világ nem igazságos és főleg nem így, de az utolsó szó szúrt szemet nekem nagyon, ilyesn felfogással te is nyugodtan halj velük de most komolyan, persze ezzel a te szintedre süllyedek , de les*arom őszintén megmondom, ha másnak a halálát kívánod, akkor dögölj már meg te is kérlek, k*vára nem gondolod át a szavaidnak a súlyát, éretlen kis fas*verő pisis hülyegyerek..


Kérdésre a válasz, ha valakit zavart a kitérőm elnézést kérek, az élettelen nyomorékokat utálom a legjobban, akik saját kínukban, másokat csesztetnek mégha csak szavakkal is, élőben meg persze fülét fa*kát behúzva áll, szóval mégis mennyi idős lehetsz kérdező?? Panaszkodsz mint egy öregember, hogy a világ egyre rosszabb, akkor lesz a világ egyre rosszabb, ha úgy látod hogy rosszabb lesz, az egész csak az életfelfogásodon múlik.

Normális ember?? Mit értesz ez alatt?? Külsőre elég sok normális ember van, persze itt is van kivétel (semmi béntás nélkül), de például a rokkantak.

Láthattad előző válaszolót is, külsőre biztos nem szúr senkinek szemet, mert ő is csak egy jelentéktelen ember, mint te vagy én, de belsőre meg undorító paraszt mégha nincs pávahaja és nem cigizik, attól még mert valaki iszik vagy elszív pár slukkot még teljesen lehet normális ember, sőt én inkább vagyok olyanok között, mert köztük kevesebb ítélkezik jogtalanul mások felett, megáll az ész, nem lesz mindenki bunóbb és flegmább a világ átalakulása közben, ami amúgy a szétesés felé halad, csak lesznek, akiket hamar eltérítenek a helyesútról, az hogy valaki flegma és bunkó az lehet önhibáján kívül is, a bunkóság elég gyakran a meggondolatlanságon alapszik, lásd előző válaszoló akitől idéztem, viszont ahogy a válaszaidat elolvastam kérdező, te nagyon is ugyanolyan vagy mint ő, ennyi közössel és világgyűlölettel jöjjetek össze nyugodtan, a ro*adtak tartsanak össze :).

Az hogy ki hogyan öltözködik még nem befolyásolja a viselkedését, egyszerűen csak benne több a megfelelési kényszer a világ iránt és ezért követik a divatot, hogy a társadalom nehogy elutasítsa őket, én sajnálom ezeket az embereket, mert soha nem leheznek önmaguk csak agymosott zombikként fogják élni hátralevő életüket, lesz aki felébred közben és lesz aki nem, de attól még nem ítélkezem, mert nem tartozom közéjük, miért nem használod a legkönnyebb módszert de komolyan, s*ard le, MINDEN fiú bunkó a világban??? NEM! jó könnyű kérdés, akkor mi a tökömért foglalkozól olyannal, aki bunkó?? Ennyire nem bírod elfogadni al étezésüket vagy mi?? Ha nekem ennyire szúrná valami a szemem, akkor csak simán átsiklanék felette és letojnám, mert feleslegesen lennék ideges, mivel a kérdésed alapjáraton is hülyeség ("miért nincsenek normális 16-17 éves fiúk"), mivel kétlem, hogy több millió ember közül ne legyen 1 is normális, mert ha már 1 is van, akkor a kérdésed ezen része megvan cáfolva..

De amúgy komolyan mást se látok ebben a topciban, csak általánosítást egyik nemre általánosítást másik nemre, egy ember alapján akarnak levonni általános igazságot és mindenkire ráadni azt, ha egyszer kirabol egy cigány, akkor a szemedbe az összes cigány rabló lesz?? Ha igen, akkor megmondom neked őszintén, hogy akármilyen szép is lennél elémkerülnél egyből lehánynálak az undortól, belétek komolyan semmi emerség és józan ész nem szorult?? Csak ezt tudjátok csinálni veszekedni?? Nekem nincs jobb dolgom jelen pillanatban, de mégse fogom magam és írok ki egy ilyet, egyszer egy buliban a lány akivel randizgattam megcsókolt egy fiút, akkor most minden nő egy büdös k*va?? mert ugyanezt csináljátok, valószínűleg Tetszik neked egy srác, aztán éppen olyan lánnyal van, aki a te leírásodnak megfelel és ez fáj neked, de ha nem ez van és csak úgy azért írod ezt ki, mert ennyire nem bírod elfogadni a világ jelenlegi helyzetét, akkor veled komoly gondok vannak, de mindegy nem is érdekel ez az egész hagyd figyelmen kívül a választ és pontozz le, megyek inkább nézek animét, mert mire elolvassa ezt a kedves válaszíró akinek beszóltam, vagy te kedves kérdező vagy bárki más, annak úgy fog lejönni, hogy ez mondtam: "Bass*a meg mindenki", közben nem ez volt a szándékom és itt is ti hibáznátok a félreértéssel, mert nem vagytok képesek látni a jót, nekem sincs jogom másoknak beszólni főleg hogy csak 17 vagyok, ha valakit megbántottam megint elnézést kérek, de ez akkor is kiütötte nálam a biztosítékot, hogy konkrétan valaki ennyire mások halálát kívánja, eléggé magányos és elkeseredett ember lehet, ráadásul azt hiszi majd a végzettséggel ő valami szupermenő ember lesz, de mint mondtam a világ nem igazságos és ez nem így fog történni, ilyen személyiséggel nagy rá az esély, hogy te leszel az első, aki repül majd a munkahelyről, de ha persze csak itt nagy a szád és élőben meg kussolsz, akkor arra is van esély, hogy ez nem így lesz.

2017. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Értem miről beszélsz, kedves utolsó, de én kérdésemben azért általánosítottam és azért példáloztam a cigivel és a pávahajjal mert az ilyen kinézetű fiúk belsőre általában buták, nem érdeklik őket egy lány értékei, csak a szexre hajtanak, és ha nem vagy agyonsminkelve, leszolizva, és nincs műkörmöd, már nincs is esélyed náluk. Persze ez nem lenne gond, mert mindenkinek olyan a barátja, amilyen illik hozzá. Nyilván egy szolid lánynak, akit nem érdekel, hogy a pasinak ferraria legyen, meg a pénze, nyilván nem lesz egy ilyen barátja. Rájuk leggyabrabban az aranyásók hajtanak. A gondnak itt azt gondolom, hogy töbségben vannak azok a fiúk, akiknek az ilyen lányok kellenek, és ők is ilyenek. Viszont egy olyan lány, aki kevesebbet foglalkozik a külsejével (NEM ápolatlan!!) csak nem gondolja, hogy szüksége van műkörömre és póthajra a szolizáshoz, az egyre kevesebb pasinak kell, inkább már az érettebb férfiaknak, de azért nem szeretnék huszon éves koromig várni, örülnék, ha lenne barátom. Nekem ez a véleményem.
2017. ápr. 29. 17:32
 13/18 A kérdező kommentje:
Műkörömre és póthajra a pasizáshoz*! Elírtam
2017. ápr. 29. 17:34
 14/18 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a 20-asokkal. Itt vagyok :D
2017. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

néhány előző válaszolóval egyet tudok érteni, az agyatlan pávagyerekek kellenek a legtöbb lánynak, ezért a normálisabbaknak nincs önbizalmuk sajnos, és nem is mozdulnak ki rendszeresen.

tehát vannak, csak nehezen vehetők észre a "tömegben".

azt pedig tudjuk kik alkotják.

2017. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves ÁtlagosMerevedés!


Örülök válaszodnak.


Kérlek, még egy 40x olvas el az első commentem, mert látom nem teljesen sikerült megérteni.


Az érettségi egy nagy baromság nyilván, nem magáról az érettségiről volt szó, hanem mondjuk a 20. életévről.


Nem, nem fog az összesnek elszállni a tüdeje, de hidd el, akik olyan nagymenők, hogy napi x dobozzal szívnak, tuti nem fognak makk egészségesek lenni ennyi év múlva, főleg, ha nem is teszik le a dohányt.


A világfelfogásomhoz meg semmi közöd nincs. Nem, nem vagyok naív. Nem, nem kívántam senki halálát, csak tényállítást tettem.


Az 5. bekezdésedhez meg inkább nem szólok semmit, nyilván magadat és a magadfajta romlott gondolkozást, hovatartozászavart mutatod ki / égeted.


Ja, egyébként sikerült 2 mondatból megállapítanod teljes milyenségem, hovatartozásom, stílusom és világszemléletem. Szerintem menj el valami pszichológusnak, vagy jósnak, mert ez neked nagyon megy :D Ja nem.


Várom válaszod kedves,

2017. ápr. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Rinya, rinya, kifogás :D Magyarázkodj anyádnak, teljesen les*arom és igen ez a kedves válaszom, feleslegesen nem veszekszem és látszik, hogy itt te értesz félre valamit, ráadásúl mivel ennyien lepontoztatok csak engem igazoltatok végül, de mindegy azért válasz nélkül nem hagylak, mert kitudja mit tennél magaddal kínodban, szóval sok sikert az élethez!
2017. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Oltááááás :DD


Ja amúgy én nem pontoztalak :P

2017. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!