Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan esik szarul ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik szarul ez a dolog vagy semmiség?

Figyelt kérdés
A barátom elutazott a családjához ami előtt elment volna megígérte,hogy amikor oda ér akkor ír,hogy megérkezett illetve van egy olyan szokásunk,hogy minden este alvás előtt küldünk egymásnak jóéjt üzenetet.A kapcsolatunkba ez a dolog már ilyen szokásnak nevezhető dolog.Viszont most csak beharangozta,hogy írni fog,hogy oda ért és este lefekvés előtt fog írni egyiket se tette meg.Persze lehet,hogy másnak nem olyan nagy dolog ez de nekem valamiért kicsit szarul esett nem akarom,hogy a kirándulása rólam szóljon de azért jól esett volna ha jelezz,hogy oda ért épségbe és szép álmokat kíván ha már megígérte.Azóta amióta elment nem írt magától semmit csak én írtam rá arra vissza is írt csak nem értem ha már hatszor elmondta utazás előtt,hogy ír akkor miért nem tette?Nem hiszem,hogy úgy eltud valaki elaludni,hogy nem teljesíti ha már megígért.Most azt mondta,hogy be fog nézni este kicsit hozzám chatre de nem nagyon hiszek benne a tegnapi után.Jogosan esik szarul vagy csak ez csak egy lányos hülyeség tőlem és engedjem el?
2017. ápr. 29. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem jogos, de ne akadj ki e miatt, az egyikőtöknek se jó.
2017. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jogos,hogy vártál a jelentkezésére,de szerintem ne haragudj rá ezért.Szerintem az ilyen dolgokra az a megoldás,hogy finoman utalsz rá,hogy neked rosszul esett,így elkerülöd az esetleges veszekedést.És lehet,hogy van is rá magyarázata,így nem lesz az,hogy a későbbiekben is rágódsz ezen. :) L
2017. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne irogass neki, vakációzik gondolom nem arra vágyik hogy a barátnője irogasson meg számonkérje egész nap. Gondolom a családjával van elfoglalva. Jogos hogy neked szarul esik de nézd a másik oldalról is. Valószínüleg kifáradt az egész napi programba és nem jutott eszébe.
2017. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-mas tudom,hogy a családjával van és szereti őket és,hogy velük kell most foglalkoznia mert nem sokat találkozik velük nem is én mondtam neki,hogy na most elvárom,hogy írjon majd nekem hanem ő hozta fel a témát.Magamtól nem akartam volna,hogy írjon de ő ígérte meg.
2017. ápr. 29. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megígérte értem hogy nem esik jól. De hidd el ez olyan apróság. Gondolom elfoglalt , fáradt stb. és kiment a fejéből.

Ez azért nem olyan halálosan komoly ígéret. Ennél hatszázszor komolyabb problémáid lesznek még az életben , engedd el.


Túlreagálod:)

17L

2017. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!