Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé rosszul esett, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé rosszul esett, viszont nem tudom eldönteni, hogy túlzok és semmiség vagy jogos a dolog?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon kevés időt töltünk együtt a párommal, reggel elmegy este jön. (Dolgozik, utána sportol). Eddig nem jártam sikerrel abban, hogy kicsit felújítsam a kapcsolatunkat, jó pár éve együtt élünk már. Nem tagadom, mostanában nem mennek olyan jól a dolgok, de inkább én vagyok kissé "elégedetlen", én akarom feldobni a dolgokat,neki nem tűnt fel hogy kicsit ellaposodtunk volna. Tegnap vacsorával akartam neki kedveskedni,gyertyafény stb de mikor hazajött az első mesélnivalója az volt, hogy hétfőn,majd mikor megy a sportegyesületbe másik úton megy, mert egy lány, aki aki régen oda járt most fog visszatérni és akkor felveszi. Ez nem zavarna, de még hozzátette, hogy milyen jó fej és mennyire hiányzik az a régi társaság, akik már szétszéledtek - régóta tagja az egyesületnek. Mindezt olyan időzítéssel, hogy nem volt kedvem utána már gyertyafényes vacsorázni vele. Nem mondtam neki semmiit, nem hisztiztem, elszámoltam 500 ig, aludtam rá és még mindig rosszul esik. Említsem meg vagy inkább hagyjam a dolgot?! Le vagyok lombozva.
2014. júl. 31. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem úgy tűnik hogy ő kicsit sem foglalkozik az érzéseiddel, jobb lenne ha megbeszélnéd vele a dolgokat, mert ha folyton csak magadba fojtod az érzéseidet annak nagyon nem lesz jó vége. Velem is így volt, 6 évig voltam együtt a barátommal és mindig mindent magamba temettem, az lett a vége hogy olyan depressziós lettem hogy még kezeltek is miatta. Szóval beszéljétek meg a dolgokat.
2014. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha nem említed meg az a kommunikáció hiánya (mint már ez is)...és az csak rosszat tesz a kapcsolatnak! ezt meg kell beszélnetek őszintén...ha neked rosszul esett, mond el neki, de ne hisztizve, eddig elég türelmes voltál és jól reagáltál...de ezt meg kell beszélni nyugodtan...


21F

2014. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

felesleges ilyenen aggódni, ez még nem jelent semmit

egy fiúnak is lehetnek lány barátai és amíg tényleg csak barátok, ezzel nincs is semmi baj

2014. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A félreértés elkerülése végett nem aggódom, nem fog félrelépni,csupán rosszul esett, hogy miért más nő jófejségét kell ecsetelni mikor a lelkemet kitettem érte és éppen egy olyan szituációban voltunk, aminek róla meg rólam kellett volna szóljon. Meg fogom ezt említeni, nehéz úgy előhozakodni vele, hogy ne a sértettség beszéljen, de csak megoldom, köszönöm a válaszokat:)
2014. júl. 31. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!