Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Ha megbántottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha megbántottam azt a lányt aki tetszik!

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok.Azt hittem lejáratott a barátai elött ( De rájöttem hogy),èn meg ezt megkèrdeztem ès megharagudott! Mit tegyek? ,Azèrt kèrdeztem meg mert fèltem hogy pletykálni kezdenek!

Meg az is rátesz hogy ha meglátom ideges leszek ès elkezdek furán viselkedni (14/F).Megköszönnèm a segítséget!



#ismerkedés #Társkeresèsi probléma
2017. máj. 1. 11:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy nem járatott le*
2017. máj. 1. 11:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljes egyszerűséggel kérj bocsánatot. Nem olyan nehéz ez
2017. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nagyon ideges leszek ha meglátom!
2017. máj. 1. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz szembe a félelmeiddel, ez az egy mód van! Ha nem mersz kiállni elé, akkor úgysem lesz belőle soha semmi, innentől kezdve nincs mit veszítened.
2017. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csengi_b válasza:

szedd össze az erőd és legyél férfi menj oda és kérj bocsánatot


(SZERINTEM ha látja hogy próbálkozol meg bocsát)

2017. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!