Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam egy lányt aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam egy lányt aki nagyon tetszik nekem mit tegyek hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés
Nem akartam hogy megharagudjon a lány rám de ma ideges voltam és veltetlenül olyat mondtam ami miatt megharagudott a lány 17 éves és én is annyi vagyok
2016. jan. 14. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
afk
2016. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gratulálok! És mit mondtál amitől megbántódott?
2016. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, és mondd meg neki, hogy borzasztóan sajnálod és megbántad, amit mondtál, kérd, hogy bocsásson meg érte. Esetleg ajánld fel, hogy meghívod egy forró csokira suli után, hogy kiengeszteld.


Ezzel egyben a randira hívást is letudod. :)

2016. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!