Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt többnyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt többnyire a fiúk?

Figyelt kérdés
Miért hisztiznek és általánosítanak úgy le minket,hogy csak olyan lányt lány van manapság a földön aki könnyűvérű vagy csak játszadozik az érzésekkel.És közbe az olyanoknak miért okoznak fájdalmat akin látszik,hogy tényleg őszinte és a tenyerén hordozná a fiút.Ez mire jó?Mert oké elismerem van igazság abba ,hogy van olyan lány aki csak kihasználja a fiút de közbe meg az ilyen lányok kellenek a fiúk többségének.Akkor miért hisztiznek ha nincs egy normális lány se a földön ha azokon keresztül néznek?A másik meg a hitegetés miért mondják azt olyan lánynak akikről tudják,hogy őszinte érzés táplál irántuk,hogy így szeretlek meg úgy szeretlek ha nem is?Nem minden fiúra igaz vannak kivételek persze itt is ahogyan a lányoknál is de miért csinálja ezt a fiúk többsége?
2017. máj. 1. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Egy lány ne hordozza már tenyerén a fiút ... itt a hiba ... ennek fordítva kellene történnie. Egy fiú nőt keres maga mellé nem valami anyáskodó tyúkot, hogy a tenyerén hordozza. Ha anya hiánya van majd hazamegy az anyjához megöleli megpuszilja és pont. De egy nő ne legyen már az anyja a pasijának... husikám, meg pofikám, meg nyallak fallak ... hányinger ...

20/N

2017. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy egy kicsit túloztam ezzel a kifejezéssel de ha már látja a fiú a lányon,hogy őszintén szereti akkor miért kell kihasználni utána meg hisztizni,hogy sose jön össze egy normális lány?Akin látja,hogy na ő normális azért miért nem küzd ha már hisztizni tudd?
2017. máj. 1. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Első: vagy nincs pasid, vagy az általad leírt okok miatt vesztetted el az előzőt :DDDDDD
2017. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 ... közel 5 éve van pasim ... előtte nem volt komoly ... nem kéne kommentelni ha nem a kérdésre vonatkozik a válaszod.
2017. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudatos ez az egész, egyszerűen hol az egyik hol a másik fél így éli meg, hogy kihasználják.

Valaki egésznap unatkozik és egy kapcsolat a mindene, valaki pedig sportol, tanul, dolgozik, játszik, sorozatot néz olvas stb és a pasi/barátnő az csak olyan számára mint egy új hobbi. Persze ezt így nem fogja kimondani mert állszent, viszont nem tesz be a fontossági sorrend elejére.

A többség, ha már a többségről van szó nem is ismeri egymást csak felületesen így csak egy felületes szerelem alakul ki, aminél aranyosan hangzik a szeretlek csak alaptalan.

Mondjuk én megsem értem, hogy lehet megtalálnunk a szerelmet egy átlagos barna vasalthajú, barna/zöld kabátos Vans táskás lányba aki pl "szereti az állatokat" de a többségnek sikerül.

2017. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pölö azt szeretem, ha lehet egy lánnyal ökörködni. Lehet akármilyen jó nő, ha semmi lélek nincs benne, akkor esélytelen.
2017. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!