Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha már beleőrül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már beleőrülök abba, hogy csúnya fiú vagyok és emiatt egy lánynak sem kellek, akinek meg kellenék, mert azt hazudja, hogy helyes vagyok az meg az ország másik végében él vagy Pesten többnyire?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
várd ki a végét, nagyon kevés ember hal meg egyedül
2012. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, csak nem kínzom magam, meg random lányokat azzal, hogy "netszerelmeskedem".
2012. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
ne legyél hülye. miért hazudná azt?
2012. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha csúnya vagy akkor vannak csúnya lányok is...ha meg azért nem jönnél össze velük mert csúnyák akkor nem is érdemelsz nőt.
2012. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 20:35


Ilyen alapon a lányok sem érdemelnek fiút, csak, mert enm jönnek össze egy fiúval azért, mer csúnya...

Ez béna érv. Egyébként nem, igazából a csúnya lányoknak sem kellek, akinek igen mondom messz él és szerintem tévednek, amikor helyesnek tartanak, hiszen csak képet láttak rólam azok a lányok, akik helyesnek tartottak eddig, nyílván személyesen nem nézek ki olyan jól, hiszen akkor már rég megrohamoztak volna a lányok és eddig akárhány lánynál próbálkoztam személyesen mind lekoptatott vagy láttam az arcán, hogy valami jobb fiút vár. :(

2012. nov. 20. 20:48
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Ne hagyd hogy bárki lelohassza a kedved, és elvegye az önbizalmad!!!

Küldj képet, én frankón megmondom mi oké, v mi nem oké veled!rajtad

2012. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

tévednek...nyilván b*szdeg..:S ne legyél már hülye :)


"hiszen akkor már rég megrohamoztak volna a lányok és eddig akárhány lánynál próbálkoztam személyesen mind lekoptatott vagy láttam az arcán, hogy valami jobb fiút vár. :("


ha élőben látjákrajtad az önbizalomhiányt (és látják) cseszheted.

2012. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak képet láttak rólad akkor nyilván nem személyesen találkoztál velük, nincs ezzel baj de szerintem inkább menj oda hozzájuk...
2012. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

két dolog van: 1, vagy csak bebeszéled magadnak a negatív gondolatokat

2, nem jó megközelítésből indulsz neki, sokkal szimpibb ha egy vicces spontán helyzetet teremtesz, vagy csak szimplán kihasználod a "véletleneket", társaság, hobbyk, bárhol lehet véletlenül találkozni lányokkal

2012. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Ja amúgy nem tudom hol élsz (előző) de előny ha nagyvárosban. Ha teheted később költözz nagyvárosba.
2012. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!