Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem tetszek egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tetszek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Rengeteg lánynál probálkoztam már de mindegyik le kopintott valami szöveggel . Velem lehet a probléma ? Mindig mondtak majd közép iskolában hát itt se akkar össze jönni 。

2017. máj. 1. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszel nekik/nem tetszik nekik hogy izzadtságszagú ahogy próbálkozol, magyarul erőlködve, görcsölve/ezek együttese/nem vagy az esetük.
2017. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csucsu007 ***** válasza:
100%
Honnan szüljük meg, hogy miért nem tetszesz nekik?
2017. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így nem tudom megállapítani. Ha mondjuk nagyvonalakban leírnád hogy milyen is vagy akkor könnyebb dolgunk lenne
2017. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne legyél nagyon nyomulós, tudatosítsd bennük azt is, hogy ők is tegyenek valamit azért, hogy összejöjjetek.
2017. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam soha egy nyomulos tipus .
2017. máj. 1. 20:58
 6/7 anonim válasza:
Várd ki a végét, ha görcsösen akarod akkor csak rosszabb lesz. Ha még csak most kezded a gimit, akkor nem kell aggódni, bőven van még időd :), én is voltam már hasonló hrlyzetben. Igen nehéz úgy válaszolni a kérdésedre, hogy is ismerünk pontosan...
2017. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát... Ez nyilván függ külsőtől is, de valóban, a mindenáron próbálkozás nem jó.

Amúgy hány éves vagy? Nem azért, csak ha mondjuk 14 vagy, akkor bőven van még időd. ( én is ennyi vagyok)

Tuti találsz valakit, aki szeretni fog :)

2017. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!