Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mennyire visszataszító?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire visszataszító?

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is mondta, hogy furcsán járok. Kicsit pattogok és a kelleténél jobban teszem a lábam kifelé. Nekem ez fel sem tűnt, de már egy éve mindenki említi nekem. Próbáltam erről leszokni,de mikor nem figyeltem, mindig folytattam. Nagyon fontos, hogy ezen változtassak? (mert ha nagyon kell, szerintem tudok)
2017. máj. 6. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem, de ez csak az én privát véleményem, ha valakinek a járásod miatt van veled baja, az meg is érdemli. vagy szeret és elfogad olyannak, amilyen vagy, vagy hagyd inkább
2017. máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már változtatsz akkor magadért változtass.
2017. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy ennyire az én érdekeimre fókuszáltok. :)

Egyébként tényleg csak azért zavar, mert az emberek nem nagyon keresik a társaságom, és amellett, hogy idegesítő vagyok, közrejátszhat-e, vagy teljesen hülyeség?

2017. máj. 6. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki a járásod miatt nem keresi a társaságod, akkor az teljesen zakkant! ☺
2017. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret téged (bármilyen értelemben), annak mindegy, hogy jársz, viszont az első pillantás ugye fontos egy új kapcsolat létesítésekor, ezért szerintem igyekezz leszokni erről.

Nekem is pont a járásommal volt gond:D

Igyekeztem olyan gyakorlatokat csinálni, amik segítettek helyretenni a csípőtartásomat, és gyakoroltam tükör előtt a járást. Pár hét alatt teljesen bele lehet jönni szerintem, és idővel véglegesen rögzül :)

2017. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit nem fog zavarni, hogy így jársz, viszont az ízületeidnek hosszú távon nagyon nem fog jót tenni. Egy ilyenről elég nehéz leszokni, de sok sikert!:)
2017. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!