Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lehet tolerálni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet tolerálni az időhiányt?

Figyelt kérdés
Reggel 6-tól este 7-ig suli és egyéb tevékenységeim vannak. Ezek után sokszor csak haza esek és tanulok a másnapra. Ezt mennyire lehet elfogadni egy párkapcsolatba. Mármint persze tudom nem jó így és változtatnom kéne, de hiába próbáltam nem ment. Van olyan fiú, aki képes lenne elviselni egy ilyen időbeosztást a barátnőjétől? Vagy egyáltalán még ismerkedne-e vele vagy alapból nem is jöhetne szóba?

2017. máj. 8. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, ez mit jelentene. 7 után, illetve hétvégéken mennyi időt tudnál szakítani a barátodra?

Amúgy engem biztosan zavarna, ha ritkán tudnánk beszélni, találkozni.

2017. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam az idő nagyon fontos SZÁMOMRA mert ha nem tölt velem elég időt akkor azt fogom gondolni, hogy nem szeret, szakítani akar, csak nem akar megbántani. Ha valahogy tudná bízonyítani, hogy tényleg szeretne velem időt tölteni akkor eskü nem bánám!
2017. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hétvége viszonylag jó olykor egy nap kiesik belőle vagy egy fél de a többi szabad. 7 után veszélgetni biztosan de a találkozás kevésbé. Tanulás és a fáradság miatt.
2017. máj. 8. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom rendelkezik hasonló időbeosztással, csak ő sokkal rosszabb. Fél héttől fél háromig suliban van vagy oda utazik. Azután dolgozik 3tól 10ig, aztán éjfélre ér haza, még ellátja az állatokat, fürdik. Kb. 1kor kerül ágyba. Ez megy majdnem minden nap. Ráadásul még viszonylag messze is lakunk egymástól. Hétvégék sem biztosak a munka miatt. Eddig egész jól tolerálom.
2017. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!