Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt mennyire tudnátok tolerálni? Vagy csak legyek türelmesebb?

Figyelt kérdés

Három éve vagyunk egyutt, már 2,5 éve hétvégente találkozunk. Ami nem azt jelenti,hogy két nap együtt tudunk lenni...Nagyon sok esetben szombaton ér haza, vasárnap indul is, vagy még hamarabb, változó mikor ér haza,mikor indul.

Addig nincs is baj, amíg nem tervezünk semmit, azon már meg sem lepődök,hogy készítek kaját mire jönne,de csak másnap este kerül évesre , akkor van gondom, mikor lenne egy pár esemény és nem tudunk elmenni, eltervezni hogy na akkor arra megyünk.

Bulizni nem járok egyedül, nem akarok ismerkedni, szóval oda is együtt megyünk ha tudunk, barátnőim szintén a párjukkal szoktak (néha egyeztetünk) szóval velük se tudok külön, kimerül annyiban hogy néha beülünk valahova. Elég ritkán van valami érdekes rendezvény a környéken, de mindig nagyon vágynèk menni, többször nyertem a nyereményjátékukban, és nem tudtam elmenni kivenni/felhasználni mert persze nem volt itthon én pedig egyedül mit csinálok,illetve egyedül nem utazhatok olyan távon.

Egyre jobban zavar, hogy sok lehetőség lenne, mind jó dolgok amikből kimaradunk. Azzal vigasztal, hogy már nem sokáig akarja ezt csinálni és akkor majd megyünk. De annyi elszalasztott alkalom van már, amiket nagyon bánok, de tény, hogy vele megyek legszívesebben...

Nagyon zavar ez már,nem tudom mit csináljak. Próbáljak meg csak türelmesebb lenni? Ti ezt hogy kezelnètek? 21n


2017. márc. 31. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem dobd ki a fenébe. Úgy sem fog megváltozni a helyzet. Anno exemmel én se mentem sehova, csak 18 éves koráig kellett volna várnia, de ő inkább feladott és lelépett mással. Persze, már majdnem 18 éves és még mindig csavarogna és nem érdekli semmi más. Csak más adja meg.

Miért dobnál el mindent, csak mert ő nincs veled?

2017. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem igazan ertem miert nem utazHATSZ egyedul. Megtiltja???


Egyebkent meg a te eleted. Ha neki ez megfelel, negy dolgot tehetsz :

1. Elmondod neki, hogy ez neked igy nem OK, valtoztasson, kulonben lepsz.

2. Marad minden a regiben, de te szeretnel elni es programokra menni, hat elmesz egyedul vagy olyan baratokkal, akik szivesen mennek veled.

3. Szakitasz

4. Vele maradsz, de marad minden a regiben, te frusztralt leszel (mert kulonben nem irtad volna ki a kerdest) es egy ido utan mikor betelik a pohar, szetmentek (vagy o dob ki mert talal valaki mast akibe beleszeret...) es a szakitas utan 1 dolog fog eszedbe jutni : te jo eg miert pazaroltam el ennyi idot erre a kapcsolatra????

2017. ápr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!