Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Volt osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volt osztálytársam elkezdett irántam érdeklődni.

Figyelt kérdés
Pár napja rámírt és másnap elhívott a városba estére. Együtt voltunk pár órát aztán haza akart hozni kocsival. Ma megint írt nekem, hogy találkozhatnánk. Viszont nekem úgy nem jön be, hogy össze is jönnék vele. Eddig semmi jelét nem mutatta, hogy bejönnék neki, most pedig elkezdett így érdeklődni irántam...gondolom azért, mert elballagtunk, és így ha visszautasítom akkor ezután nem kell mindennap látnia. Mit csináljak, hogy mondjam meg neki? 18/L
2012. júl. 8. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
kell neki a pinád, küld a francba
2012. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem olyan.
2012. júl. 8. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
jobb tisztázni az elején h te hogy gondolod
2012. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!