Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen az a goa stílus? A...

Milyen az a goa stílus? A kamasz lányom (17 éves) elkezdett érdeklődni eziránt

Figyelt kérdés
megkérdezte, hogy nekem mi lenne a véleményem a raszta hajról, eddig sose járt bulizni, most el szeretne menni 1 ilyen buliba
2016. febr. 25. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem kegyetlen és csak addig lesz rajta mig abban a baráti körben van vagy mig nem szakitanak a szerelmével aki goa stilusu. Nekem olyan cd-m volt goa amiben olyan a zene mintha arab fegyverek szolnsnak a hàtterben.el tud vinni de hamar le is jön rola az ember szerintem.
2016. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Hozzàtenném, kb 10 éve ha hallgattam és nàlam nem tartott 1 honapig...
2016. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Arra kell figyelned, hogy ne szippantsák be a drogok, mivel a goások nagy része elég komolyan űzi a drogozást, a goás zenéket is leginkább drogok hatása alatt lehet elviselni.
2016. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Igazából elég fura ez a stílus.

Legalábbis számomra.

Volt egy csoporttársam a német tanfolyamon,aki ilyen zenéket hallgatott(meg is mutatta), meg mesélte,hogy minden nyáron ment Ozorára.(biztos hallott már róla.)

Buli,pia,drogok, nem egy veszélytelen hely.

Mondjuk nem mindenki ilyen, állítólag spirituális hangulata van az ilyen buliknak.


[link]


Itt olvashatsz

2016. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áhh... manapság nem hallgatnak zenét, csak géppel csinált ilyen olyan mix remixeket amiben meg sem szólalnak, maximum egy macskanyávogás erejéig.
2016. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!