Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Moat jutottam el odáig, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moat jutottam el odáig, hogy teljesen el vagyok keseredve. Mit csináljak? 15/F (Pls olvasátok végig)

Figyelt kérdés

Szóval az egyik haverommal nagyon összekaptunk ahol azt mondta, hogy nem néz rám egy csaj se. Nem foglalkoztam ezzel a mondattal sokat. Aztán az egyik évfolyam társamat randira akartam hívni, de nemet mondot, én mondtam, hogy OK, persze, semmi baj. Ez már két hónapja volt. Ma hallottam, hogy a csaj megsérült ezért gondoltam ráírok, hogy jólvan-e, csakhogy le voltam tiltva nála (fontos tudni, hogy se élőben, se neten nem zaklattam). Jólvan, tuti van egy csaj akinek bejövök, már napok óta beszélgetünk, és ismerem is őt már egy ideje. Ő azt mondta, hogy mostanában nem fog ráérni. Most van úgy elegem.... egyszere haragot és szomorúságot is érzek. Fogalmam sincs, hogy most mihez kezdjek.... értem én, hogy nem jövök be mindenkinek, de hogy senkinek....

Valaki tudna segíteni, hogy ilyenkor mit kéne csinálni?


Azt még leszökezném, hogy tök átlagos srác vagyok. Nem vagyok ilyen 90 kilós anyuci kisfia vagy 40 kilós mindenbőlötösvagyok gyerek.



2017. máj. 9. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
15 éves vagy. Értem én hogy a korosztályodban már sokaknak van "barátnője" és hogy mindannyian fantáziáltok egy saját nőről, de minek? Felesleges elkeseredni, van még egy csomó idő 15 éves vagy előtted az élet. Van aki 15 éves korátol falja a nőket és emiatt sosem találja meg az igazit mert nem mindenkinek kell egy olyan csávó aki már előtte 40 000 szajhába, nőbe, lányba járt, és még 50 évesen is egy egyedülálló senki lesz. Viszont van aki késöbb lesz felkapott a lányok körében esetleg 17-20-24 évesen..még akkor sincs veszve semmi. Várj türelemmel és meglesz az eredménye. 14/l
2017. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok ezzel. Nemreg amikor mar majdnem osszejottem vkivel akkor lokott el magatol mert szerelmes lett egy regi ismerosebe minden egyes nap rajta jart az eszem aztan rajottem h a fszom az egeszbe egyszer majd eljon az en idom es osszejovok azzal a lannyal aki viszont szeret... Ugy hogy kitartast egyszer eljon a mi idonk is ;-)
2017. máj. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2. valaszolo 15/F
2017. máj. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Kisfiu vagy még, basszus, hová keseregsz? Két év és lebomlani fognak utánad a csajok - ha ugy állsz hozzá, szoval nyugi.
2017. máj. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Én már 14 évesen mutálTAM! Múlt időben. Már a növekedésem is megállt. Szóval nekem már vannak szerelmi hormonjaim. Tök mindegy a korom, ha a hormonok már RÉG dolgoznak bennem....
2017. máj. 10. 14:25
 6/10 anonim válasza:
Ne stresszelj azzal nem mesz semmire. És lehet hogy van akinek bejossz csak nem veszed észre.Ha gondolod irhatsz privibe. 15/L
2017. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a külsőddel van valami baj?
2017. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Lehet, hogy most csak pech- szériád van. Aztán meg majd jön olyan időszak, hogy minden sorban összejön. Ez mindenkivel előfordul, ne keseredj el! Biztos van csomó lány, akinek bejössz, csak nem veszed észre.
2017. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell azért elkeseredni, mert 1-3 lány elutasított. Lépj tovább. Szerintem úgyis eljön az ideje, hogy lesz barátnőd. Nincs olyan felnőtt a földön, akibek még nem volt kapcsolata.

(Egyébként velem pont ugyan ez can, csak fordított helyzetben, mivel lány vagyok) 15/l

2017. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez szomorú. Közlöm hogy ezzel én is így vagyok, ne érezd magad egyedul. Rajtad kívül is van épp elég szerencsétlen ember. Ismerek olyat aki 20éves és nincs bnője ezért depizik sír meg minden ilyen. Nos én nem akarnék ilyen lenni..

Tudom ez nem megnyugtató de majd neked is lesz valaki. És ezt a példát azért hoztam fel hogy tegyél az ellen hogy olyan legyél.

Ja és tényleg fiatal vagy lehet majd 16évesen lesz valakid.

15l

2017. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!