Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szoktatok ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,18 éves lány vagyok.Lassan 2 éve volt utoljára normális kapcsolatom,azóta semmi.Gyakran elszoktam menni barátokkal városba szórakozni.Barátaim szerint vicces,csinos,jó ember vagyok.Sokáig azt hittem hogy a fiúkkal van a baj hogy milyenek,de kezdem egyre többször azt érezni hogy bennem van a hiba.Ti mit tanácsolnátok?Hogy szoktatok ismerkedni? válaszokat előre is köszönöm!:)

2017. máj. 14. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg most biztos kapsz egy pár "ismerkedhetünk" üzit 🤔😥
2017. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy fiúk között is annyi ilyen van, pl. én is 18 vagyok még nem volt párkapcsolatom, pedig szeretnék és a baráti köröm 1/3-a ilyen, szóval könnyen ki tudsz fogni egy normális hasonló helyzetű fiút. Én nagyjából csak neten keresztül tudok ismerkedni, mert fiús iskolába járok és nem vagyok az a bulizós típus, mondjuk anotalkon vagy facen ( ott annyira nem szeretek) de van több más ehez hasonló oldal is. Esetleg még szerintem úgy lehetne ismerkedni hogy bizonyos közösségekbe belépsz, pl elmész angol tanfolyamra, vagy valami ilyesmi, vagy rendezvényeken jelensz meg, de igazából mindegy csak sok veled egykorú fiatal vegyen körbe, úgy azért van esély.
2017. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!