Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy senkinek nem jövök be?

Figyelt kérdés

Külsőmmel úgy gondolom hogy vannak problémák mert hullámos a hajam meg kövér vagyok.(Hajam nem minden nap lehet vasalni)

Belsőmmel megvagyok elégedve mert igazából sok jót kapok másoktól hogy mennyire kedves vagyok, megértő és megbízható, mindig segítek akinek kell segítség.Igaz barátot már többen is mondták rám, törődöm azokkal akik fontosak nekem és ezt felnőtt embertől is hallottam.Ha bevallom egy idő után egy fiúnak hogy tetszik nekem akkor az csak egyoldalú és mindig ez van pedig nem sokszor tetszik meg egy fiú.Mit tudnátok tanácsolni?


2017. máj. 15. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmeztem, lány vagy.

Veled nincs semmi baj! Sajnos a mai fiúk jó része nem lelki kapcsolatra épít úgy gondolom (lehet, ezért megköveznek páran.) Testiségre építenek, a lelkizős szerep a lányé. Szerintem meg cuki a göndör haj. Ami meg a duciságodat illeti: a fiúk ~7%-a valóban lelki kapcsolatot keres, és csak ezután jön a testiség. :) ilyet nagyon nehéz találni, de nem lehetetlen.

Mennyi idős vagy? Sportolni szoktál?

2017. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy bejössz valakinek csak nem tudsz róla.


A saját példámból kiindulva: van egy lány aki tetszik 6 hosszú éve, de nem merem megszólítani, pedig azt mondják hogy jóképű vagyok. Ezek ellenére én minden nap úgy fekszek le hogy holnap leszólítom. De egyszerűen nincs hozzá merszem. tehát lehet hogy sok srácnak bejössz, csak egyszerűen olyan balf a s z o k mint én. De ha privátba küldesz képet megmondom hogy milyennek talállak külsőre.


16/f

2017. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fú barátom biztos bejössz valakinek! Attol még hogy nem nézel ki jól!

Én sem vagyok egy főnyeremény mégis az egyik legszebb lány ismerősöm vallott nekem szerelmet. Biztos van akinek bejössz. Ha vannak jó tulajdonságaid akkor minden rendben!

2017. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 mázlista...
2017. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Kover vagy es meg csodalkozol h senkinek sem jossz be? 🤔
2017. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!