Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem jövök be senkinek?

Miért nem jövök be senkinek?

Figyelt kérdés
Mindig is udvarias voltam a lányokkak, szeretik is a társaságomat, de egyiknek se jövök be. Miért? 16/f

2016. szept. 6. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy.
2016. szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerek pofid van és talán egy kicsit gyerekded is. A veled egykorúaknak meg 30 éves f**&z kell, mert attól érzik jól magukat. Az nem is érdeklik őket, hogy ők is éretlenek.
2016. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs gyerek arcom, inkább már ilyen férfias
2016. szept. 6. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak részben igaz, amit írtam.
2016. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Honnan veszed hogy nem jössz be nekik? Lehet hogy azt hiszik hogy csak barátkozni akarsz. Vagy lehet hogy olyan lányokat szemelsz ki akikkel nem vagy egy "súlycsoportban" (szépségileg). Pl. egy osztálytársam(fiú) nem olyan szép mégis sok lány barátja van mert jófej jó a dumája barátkozik velük, de a lányok is csak barátként tekintenek rá
2016. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!