Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem jövök be senkinek! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jövök be senkinek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Párnapja találkoztam egy régi ismerőssel és volt vele egy szép nő. Megkkerestem az ismerösöm ismerősei közt a facen és vettem a bátorságot és bejelöltem és ráírtam. Én akkor úgy vettem észre, hogy néz nagyon.... Na és vissza írt, de kerek perec megírta, hogy ne haragudjak, de nem vagyok az esete, azt vissza írtam neki annyit, hogy nem haragszom. Van egy másik, úgyan őt személyesen nem ismerem, de egy ideje füzőm és tudja, hogy szivesen lennék a párja, de azt is gondolja, hogy csak megakarom húzni, de amúgy van pasija, de mesélte 1x, hogy nincs semmi érzelem köztük csak vannak, meg egyszer majdnem ott hagyta, de még sem. Most az van, hogy senkit nem akar közel engedni magához. DE meg is írta ma, hogy szintén nem vagyok az esete.... Meg amúgy sosem voltam a nők kedvence, sokszor megkaptam, hogy nem vagyok az esetük, de nem értem miért. Ennyire rossz nem lehetek, vagyois nem látom annak magam. Volt már nőm, de nem sok.


28F Bp


2016. ápr. 21. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Ahelyett h akkor lepacsizol a csajjal, megkeresed Facebookon es bejelölod, majd elkezded fűzni.

Ha 28 evesen nem érted ez miert baj, na az egy ujabb baj.

2016. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Siettem akkor meg ők is siettek. Nem beszéltünk sokat... DE most ennek semmi értelme meg lényege. Csak folyton azt kapom mindenkitől, hogy nem vagyok az esetük, eléggé rombolja az önbízalmam sőt nincs is semmi már, csak játszom, hogy nem érdekel, de közben kattogok....
2016. ápr. 21. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Errol azért komoly irodalom all rendelkezésedre, hogy hogyan tudod magad fejleszteni. Ezer aspektusa van, nem tudhatjuk neked melyik jon majd be.

Edzés, jo kocsi, jobb duma, dragabb ruhák, vonzóbb kisugárzás, divatos frizura, egy hobbi amirol lehet, erdemes, s tudsz beszelni. Vagy legyél a munkadban sikeres. Vagy hordj haza egy valag penzt. Sorolhatnám estig.

2016. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat, figyi...azt nem mondhatod, h nem jossz be senkinek, ugyanis a vilagon lassan 7 milliard ember van...szoval ebbol tuti bejossz parnak :D

Amugy pedig azzal meg kell sajnos baratkozni, h nem tetszhet az ember mindenkinek, sot a legtobb esetben elutasitast kap. De ettol meg nem kell Dunanak menni. Ha szamban mered azt, h mennyire vagy jo csavo, akkor miert nem mesz el ku***vazni? Ott tuti nem utasitanak el :)

Szoval turelem kerdese is a dolog, meg attol is fugg, h mennyire vagy stilusos es mennyire tudsz banni a nokkel...ennyi

2016. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!