Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem írnak vissza a csajok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem írnak vissza a csajok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Akarhanyszor rairok egy nore facebookon csak megnezi es nem ir vissza. Tegnap is otre irtam ra es egyik se meltoztatott visszairni. Nem ertem, mivel nem kamu a profilom es tobb kepem is van fennt.

Elobe megy a nozes, akkor tudok csajozni rendesen, de a neten hihetetlen modon zarkozottak.

Korombeli nok, ferfiak mit gondoltok mi lehet a gond? Ti is ilyen zarkozottak vagytok?

Csak annyit szoktam nekik irni, hogy :"szia, miujsag?". Nem ertem miert nem lehet erre valaszolni.



2017. máj. 15. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%
Hülyeség Facebookon lehet ismerkedni a legjobb hely ismerkedésre ami interneten van csak jó profil kell és tudni kell hogy hogyan kell rá írni és kb ennyi :)
2017. máj. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A lányok között elterjedhet a hír, hogy sokukra rá írsz, és hidd el ez nem egy pozitív dolog a szemünkben. Ezzel azt a hatást kelted, hogy neked mindenképp nő kell, de az már mindegy, hogy ki az, csak legyen valaki mégha ezt te nem is így gondolod. Senki sem akar B terv lenni :)

A lányokkal szoktunk beszélgetni erről, hogy éppen kinek ki 'udvarol', szóba jön a facebook és mondta egyszer a barátnőm, hogy ráírt egy X nevezetü srác, erre sorban mindenki a társaságból mondta, hogy rá is. Ezek után nem tudtuk komolyan venni a srácot, de még vagy két nevet tudtunk mondani, aki ugyanezt tette. Semmiképp sem egy pozitív dolog, de ez csak egy példa volt :)

2017. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel az a baj hogy tobb kell hogy legyen valami eredmenye. Nalam ugy volt hogy napi 50 lányra irtam es abbol jot ossze 3-4 es abbol is leszurodott 1-2:D Teljesen normalis az 5/0 arany, sot a 15/1 is jo. Egyebkent en az osszes csajnak ezt irtam "Szia ugy hallottam hogy le_-#ptál egy lovat" es volt akinek bejott. Ezert jo a nagy szamok torvenye:)
2017. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Talan mert nem ismer?


Eleve azokat akiknek nem vagy ismerose a facebook spambe teszi az uzenetet, szovla nem is kapsz ertesitest semmit hogy valaki irt. Lehet hogy honapok mulva latod csak.


Masreszt meg tokismeretlen plane ilyen semmilyen szoveggel, sztem ne lepodj meg.


En minimum annyit irnek, hogy "szia, bocs hogy igy ismeretlenul irok, de a kepeid alapjan nagyon vonzonak talallak, es szeretnek megismerkedni veled. Ha te is ugy gondolod, irj vissza."

2017. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14

Ez a cizellalt megfogalmazas mar idejetmult.

2017. máj. 16. 20:48
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
15: ja, bocs, akinek az alapveto udvariassag idejetmult, azzal meg nem szeretnek megismerkedni.
2017. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerinted nem nevetseges igy rairni egy csajra? "Szia, bocs hogy igy ismeretlenul irok, de a kepeid alapjan nagyon vonzonak talallak, es szeretnek megismerkedni veled. Ha te is ugy gondolod, irj vissza." Istenem es meg te vagy megsertodve ha nem tetszik nekem ez a szoveg. Nem kell tulkombinalni, attol hogy valaszolsz egy kerdesemre nem azt jelenti hogy nekunk feltetlen meg kene ismerkednunk.
2017. máj. 17. 19:02
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem írlak le az írásod alapján, a lényeg, hogy ez rossz taktika. Ha azt akarod, hogy komolyan vegyen, legyél úriasabb, ne ilyen "miujsag" mert az instant bukás. Ha úgy írsz rá, hogy pl. "Szia, véletlenül láttalak egy poszt alatt és van egy fantasztikus kisugárzásod, ami nekem szimpatikus" akkor valószínűleg több esélyed lesz rá. Plusz, ha facebookról van szó, figyelj arra hogy igényes profilképed legyen, mert mindegy milyen Casanova szöveggel jössz, ha a képed inkább igénytelenséget sugall.


17/F

2017. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A 14-es rendes kúltúrált válaszokat válaszokat adott neked, amik nagyon hasznosak! De ha te ennyire lenézed ezt, akkor kíváncsi lennék, hogy te magad hogy oldanád meg segítség nélkül, mondjuk a mai 17 évesek eléggé el vannak kényeztetve (tisztelet a kivételnek, ha van) de az én időmben, ha valaki ilyen rendesen képes volt segíteni másnak, azt illett megköszönni, ha már segítséget kértél. F/22
2017. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
#18 ez tetszett ezt alkalmazni fogom koszonom!
2017. máj. 20. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!