Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatokat szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bumbzsi kérdése:

Tapasztalatokat szeretnék kérni, mit tesztek csajok ha a parotok már nem érdeklődik irantatok? Ezt vissza lehet fordítani?

Figyelt kérdés
10eve élünk együtt mindig azt mondja ha kérdezem minden rendben de én tudom hogy már nem úgy vagyunk mint régen. Olyanok lettünk mintha barátok lennénk csak.

2017. márc. 1. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

milyen barátok? érdeklődik azért felőled? kérdezi, milyen napod volt? csináltok együtt programokat? akár főzés, valami, ahol jól érzitek magatokat együtt?

vagy csak lakótársak vagytok, akik nem veszekednek?

2017. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ez érdekelne engem is3eve vagyunk együtt de mar nagyon lapos a kapcsolatunk!
2017. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azt kéne kifejteni, mit értetek lapos alatt.
2017. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát egy hónapra egy sex jut. Hétköznapokban nincs puszi, ölelés, arra hivatkozik ha kérdezem mi történt velünk azt mondja sok a meló fáradt de neki nincs gondja a kapcsolatunkkal ő nem érzi hogy hiányozna vmi. az első 3 év nagyon szép volt de utána /azóta nem igazán foglalkozik velem plusz. ha feloltozok szebben már észre sem veszi. nem tudom mi a gond de már nem érzem nőnek magam
2017. márc. 1. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:

hát akkor nem jó.

mert ugye arra gondoltam, ha baráti a kapcsolatotok, az azt is jelentheti, hogy azért figyeltek egymásra, szeretitek egymást, stb. csak mondjuk nem olyan heves a kapcsolat: szerintem ez egy menthető dolog, kompromisszum kérdése.

de amit leírsz, abban már sajnos volt részem, és rengeteg mindent megpróbáltam (féltékennyé tevés, extra csinosság, stb. minden, amit el tudsz képzelni) de semmi sem segített, véget ért a kapcsolat. Utólag már be sem vetném ezeket a gyerekes praktikákat, inkább megbeszélném őszintén, aztán lesz ami lesz.

2017. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te nő vagy, ő nem férfi - nehogy már magadban keresd a hibát.

10 év tényleg sok, de olyan kemény munka nincs a világon, hogy utána már egy puszira se futja, a havi egy szexről már nem is beszélve.

2017. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen én is attól félek hogy hamarosan véget ér, de ő mindig csak azt mondja hogy szeret és nem akar mással lenni. Az lehet hogy ő tényleg ilyen, azaz elég neki hogy együtt élünk és a hétköznapok jól mennek? Mert 33 éves férfi és csodálkozom hogy neki ez elég. Én meg nem tudom hogy azon többet mit tehetek hogy mindig mondom h nekem több kell amitől érzem hogy kapcsolatban vagyok és nő. Ő mindig megigeri hogy többet fog rám figyelni de ez ennyiben szokott maradni. Most tényleg van ilyen hogy egy fiú ennyivel be éri? Vagy csak nem akarna megbantani?
2017. márc. 1. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos ezt nem tudom, de neked sem azzal kell foglalkoznod, hogy ő mivel éri be, hanem, hogy neked mire van szükséged ahhoz, hogy boldog legyél és ne frusztrált.
2017. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Most mondanám azt, hogy igenis változtass, szerezz be új nőies dolgokat, kevésbé csüngj rajta had kapjon észbe de ha ilyen akkor még a végén azt hozná ki belőle biztos másnak akarsz tetszeni.:(
2017. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Erre még nem gondoltam de köszi a tippet egy próbát meg ér.
2017. márc. 2. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!