Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem írnak vissza a csajok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem írnak vissza a csajok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Akarhanyszor rairok egy nore facebookon csak megnezi es nem ir vissza. Tegnap is otre irtam ra es egyik se meltoztatott visszairni. Nem ertem, mivel nem kamu a profilom es tobb kepem is van fennt.

Elobe megy a nozes, akkor tudok csajozni rendesen, de a neten hihetetlen modon zarkozottak.

Korombeli nok, ferfiak mit gondoltok mi lehet a gond? Ti is ilyen zarkozottak vagytok?

Csak annyit szoktam nekik irni, hogy :"szia, miujsag?". Nem ertem miert nem lehet erre valaszolni.



2017. máj. 15. 21:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
#19 latom adodtak szovegertesi problemak. Mondtam en hogy lenezem a 14-es valaszolot? Annyit mondtam hogy amit irt az szerintem nem jo szoveg. Erre meg eljatszotta a serodottet hogy en milyen tiszteletlen vagyok mert mas a velemenyem. Te meg idejossz beszologatni es elkezdesz szemelyeskedni hogy en hogy el vagyok kenyeztetve meg hogy en voltam a tiszteletlen. Hisztizni azt tudsz ocsem abba jo vagy te is.
2017. máj. 20. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!