Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudna kezdeményezni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudna kezdeményezni a barátnőm egy srácnál aki egy kávézóban dolgozik?

Figyelt kérdés

Szóval , a kérdés TÉNYLEG az egyik barátnőmről szól , mielőtt valaki leírná ,hogy rólam. A kérdés szempontjából nem fontos ,hogy miért én írom ki.

Mostanában elég sokat járunk egy kávézóba ahol dolgozik egy srác és a barátnőmnek nagyon tetszik. Egyedül a keresztnevét tudja.

Hogyan tudna nála kezdeményezni finoman/tapintatosan?

Tehát nem olyasmire gondolok ,hogy menjen oda és kérje el a telefonszámát.

Facebookos bejelölés sem jó , mert nem tudja a vezetéknevét.

Ötletek?

A barátnőm lassan 18 ,a srác valahol 20-23 közötti lehet.



2017. máj. 17. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Először csak olyanok, hogy: "Szia, hogy vagy?". Aztán valami témát kell keresni pl: "te szereted a Forma 1-et?". És ha ezek megvoltak akkor, szia egy jegeskávét kérek és a telefonszámodat!

Persze ezeket nem egymás után, hanem 1-2 napot várni kell! Sok sikert!

2017. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem túl tolakodó ez egy kicsit, Mármint a forma 1-es része meg a telefonszám elkérés:D
2017. máj. 17. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát munkaidőben nem túl jó ha megállítja csevegésre, mert ugysem tudnak akkor normálisan beszélgetni, mert a többi vendéggel is törődnie kell és gondolom fontos neki a munkája.
2017. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De akkor mégis hogy? Egyszer köszönt neki az utcán egyébként a srác , pedig nem ismeri.

Nyilván nem a legnagyobb forgalomban állna le vele beszélni meg nem hosszan , de hogy legalább elindulhasson valahogy.

2017. máj. 17. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg tőle rendelésnél hogy mit ajánl, ő hogy szereti, még nem kóstolt ilyet, sok nagy mosoly hajdobálás stb ahogy a nőknél megy. Fizetésnél nagyon finom volt, imádtam blablabla, szerintem vagy 2 alkalom után már többet fog tudni róla :D
2017. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Semmit ne csináljon a barátnőd! Csak járjon be kávézni, hogy ha tetszik a srácnak, akkora srác tudjon lépni. Mást nem kell tennie. Egy 23 éves pincér srácot nem kell félteni, hidd el, el tudja ő kérni a csajok számát könnyen. Ha már több, mint 3 alkalommal voltatok a kávézóban és a srác semmit sem lépett felé, akkor nyugodt lehetsz, hogy nem jön be neki a barátnőd - így nem érdemes beégetnie magát a nyomulással.

(amúgy meg ha megszerezné a mégis a számát, akkor mi lenne következő lépés? megkérne megint téged, hogy kérdezd meg GYK-n, hogy felhívja-e? :-) nevetséges)

2017. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 munkaidőben kinek van ideje "csajozni"?

Én legalábbis nem dobatnám ki magam egy lány miatt.

2017. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem ő kért meg hogy írjam ki ,hanem én gondoltam hogy próbálok neki segíteni:)

Egyébként én is így gondolom hogy sajnos nem jön be a srácnak csak ezt így nem merem neki elmondani. Felreétés ne essék ,mindent meg tudunk beszélni csak hát ez mégis olyan hülyén hangzik egy barát szájából.

2017. júl. 3. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!