Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám kiszűrni azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kiszűrni azt, hogy ne csak a pénzemért szeressenek?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon gazdagok (én is dolgozom mellé), és az öltözködésemen ki is mutatkozik, valamint iskolába is egy 2003-as évjáratú Porsche Cayennével járok. Jó tanuló vagyok. Nagyon sok lány próbál közeledni hozzám valószínűleg a pénzem miatt, de nem tudom kiszűrni, hogy van-e, aki komolyan gondolja, nem csak a "tizenkettedikkerületszökevényt" látja bennem. Esetleg ötletek? 18/F

2017. máj. 18. 16:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

utalj át nekem 500.000 Ft-ot és megmondom :)

Egy nagyon nem gazdag fiú

2017. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj, de arra kell vigyáznod hogy ha felébredsz bele ne lógjon a wc-be a kezed.
2017. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ne ilyen autóval járj suliba például. A valódi gazdagokon, HA kultúremberek, nem tudod kiszúrni a státuszszimbólumokat.


A XII-től annyira nem lehet elájulni amúgy sem.

2017. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy ideig ne járkálj Porsche-vel.
2017. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Baromi egyszerű, jól mondja a #4. Attól, hogy valaki gazdag nem feltétlen ad státuszszimbólumokra. Én a helyedben sulit váltanék és teljes imázst is egyszer. A gazdagságodat használd arra, hogy kiteljesíthesd magad, pl utazhass, tanulhass, amíg kedved tartja.

Ismerem az ING volt vezérigazgatóját, a felesége focus-val ment focizni egy kitérdelt neon zöld melegítőben, de Coelho-t idézett sörözés közben. A gazdagság nem pusztán anyagi fogalom.

2017. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hm... talán nem Porsche-val járj suliba. Meg a megjelenésed ne azt üvöltse, hogy "Gazdag vagyok és szingli!!!".

Az utazás jó ötlet, én szinte minden pénzem arra költeném.

16/L

2017. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#6

Coelhót idézni? Ez valami pozitívum lenne?

2017. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#8 Olvasottnak és műveltnek lenni pozitívum, ízlés már más lapra tartozik.
2017. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 KJUsul ***** válasza:
Vedd rá a szüleidet, hogy adják vissza azoknak, akiktől kicsalták a vagyont. Kérdés megoldva. Kiderül kik igazi barátok, kik érdekbarátok, Mondhatom k_rv.ra meg fogsz lepődni.
2017. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

#8

Olvasottnak és műveltnek lenni nem jelenti a közhelygyárak visszapuffogását a legkevésbé sem, de ez off.

2017. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!