Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet egy munkahelyet...

Hogyan lehet egy munkahelyet vonzóvá tenni, hogy szeressenek ott dolgozni az emberek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 09:27
 1/4 TR75 ***** válasza:
90%

Meg kell határozni egyértelműen a munkaköröket. A munkahelyi vitákat értelmesen meg kell beszélni. Semmi kivételezés. Spiclik eltávolítása. A felsőbb beosztásúak erős szelektálása (határozott, de emberséges emberek alkalmazása).

például.

2017. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Vagy pl. nem úgy tekint a vezetőség az ott dolgozókra, mint valami tárgyakra, akik kiköpik magukból a produktumot.


Érezzék a törődést, na.

2017. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a vezető(k) személye is meghatározó. Legyen olyan, akire fel lehet nézni mind szakmailag, mind emberileg.


Az ilyen példaképek alatt dolgozók jobban érzik magukat, mert érzik, hogy egy jó cél érdekében cselekszenek.

2017. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A problémákat mindig megbeszélem a dolgozókkal, nem idegbajoskodok, nem söpröm a szőnyeg alá, rákérdezek, hogy szerinte mivel lehet a probléma és hogy én tudok-e vmivel hozzájárulni, h ugyanaz a dolog ne ismétlődjön meg. Látom ennek az eredményét is, nem félnek megkérdezni ha vmit nem tudnak, vagy ha elrontottak vmit. Másik dolog, hogy amit érdemelnek, meg kell adni nekik, ha tudsz minimálbértől jobban fizetni fizess, akár prémiumként add oda (én így csinálom), akár fix fizetésként. Nem te termeled magadnak a pénzt, hanem ők neked. Ezt meg kell köszönni.. Még egy dolog, a környezet, lehetőségekhez mérten sztem hatákonyabb lehet a munkavégzés egy rendezett, igényes környezetben, mint egy putris, hideg, sötét helyen, ahol te sem dolgoznál szívesen.
2017. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!