Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, gáz, ha egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gáz, ha egy srác direkt pocakot akar növeszteni a nyáron?

Figyelt kérdés

Híztam pár kilót (177 cm, 81 kiló vagyok), és nagyon gondolkodom rajta, hogy a nyári szünetben elengedem magam, és felhízalom magam (90 kiló körülre), hogy legyen egy kis pocakom.


Egyszerűen érdekel, milyen lehet és nagyon szeretek enni. Lehet, hogy később leadnám, de lehet, hogy nem.


Lányként mit gondoltok egy ilyen fiúról? Ez visszataszító?


18/F



2017. máj. 19. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem gondolhatod komolyan. Ha megnöveszted, nem lesz egyszerű leadni. Persze ha olyan vékony vagy mint egy vizisikló, akkor jobban jársz, ha elkezdesz enni.
2017. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tetszene.
2017. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem tetszene
2017. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon nem jönne be.

16/L

2017. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Te dagadt akarsz lenni én meg hiába csinálok bármit alig megy le. Hülye vagy, barátom ha ezt teszed! :)
2017. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha nagyobb akarsz lenni egyél (értelmes kaját) meg edzél mellé, jobban jársz.
2017. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
89%
Ne akarj már 18 évesen úgy kinézni mint egy átlag 50 éves... Két boxmeccs között én is szoktam néha kiengedni, olyankor nem megyek edzésre és csak zabálok meg bulizgatok, elvagyok, olyan belem van mindig mint egy 60 éves kiöregedett tesitanárnak, most is így vagyok pont... :D Hidd el semmi jó nincs benne. Ha nagyobb akarsz lenni akkor kondi. A nőkről meg annyit, hogy fordítsd meg a dolgot, neked melyik tetszik jobban: az a csaj, aki "elengedi magát" és lógó hassal meg löttyedt seggel járkál, vagy az aki rendesen eszik, sportol, jó a teste és feszes seggel járkál? Na ugye... Akkor miből gondolod, hogy a lányoknak majd tetszeni fog ha olyan hassal járkálsz ami úgy néz ki mint egy fél zacskó tej? Semmi vonzó nincs benne, sőt visszataszító. Tudom, hogy lányokat kérdeztél, de akkor is, ne legyél hülye... :DDD 20/F
2017. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Nem gáz, sőt nekem bejönne egy ilyen változás:-)

17/L

2017. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is szivesen eresztenék pocakot summer body ként
2017. máj. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

A kérdező vagyok, csak már nincs meg a régi jelszóm.

Végül belevágtam és elég sokat híztam, már 87 kiló körül vagyok. Élvezem a dolgot, szerintem 90-ig megyek, de aztán abba akarom hagyni a hízást.

2017. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!