Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, elmondanátok a vélemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elmondanátok a véleményeteket? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok és képtelen vagyok még baráti kapcsolatot is ki alakítani lányokkal, nemhogy párkapcsolatot, egyszerűen távolság tartóak velem nem beszélgetnek velem "úgy" mint más srácokkal, remélem értitek mire gondolok...


Persze tisztában vagyok vele hogy nem vagyok helyes a mostani elvárásokhoz képest, és hogy van rajtam felesleg bőven (ezen már dolgozom). De úgy hiszem hogy az arcom is nagyon ronda, és még rátesz az is egy lapáttal hogy semmilyen hajviselet nem áll jól. És ugyebár mindezekből kifolyólag szerintem a kisugárzásom is egy nagy nulla.



Aki szeretne véleményt mondani annak küldök képet privátban.


És megkérnélek titeket hogy tényleg csak olyanok írjanak akik méltatnak válaszra akkor is ha nem jövök be nekik.



2017. máj. 20. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok, nekem küldhetsz képet szívesen elmondom a véleményem. :)
2017. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, a kisugárzást rengeteg trükkel meg lehet oldani, nem kell hozzá férfi underwear modellnek lenned, hogy egy lánynak megakadjon rajtad a tekintete, és beszélgetést kezdeményezzen.

Én pl személy szerint olyan fiúkat is megnézek, akiknek tetszik a stílusa, igazából majdhogynem mindegy milyen stílust képviselsz, de ha az emberek látják, hogy illik hozzád az a stílus, és jól érzed magad a bőrödben, akkor már nyert ügyed van, ráadásul így a te önbizalmad is nőni fog, és lesz pozitív kisugárzásod.:)

Egyébként nekem is küldhetsz képet nyugodtan.

18/L

2017. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én halál őszintén mondom,hogy a külső valójában nem számít annyit a fiúknál.Szóval csomószor látsz vékony csaj-duci pasi párosokat,és szerintem ez tök okés.A fogyózás persze nem árt,de a lényeg,hogy egy jó személyiség mellett már elgondolkozik a csaj hogy "hmm,nem is néz ki olyan rosszul ez a srác".
2017. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet mondok véleményt:) 16/l
2017. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
25/l nekem küldj
2017. máj. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!