Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak barátnőt? 16/F

Figyelt kérdés
Pedig egész jó a humorom, legtöbbször udvarias vagyok, nem vagyok sértődékeny, és eléggé hűséges vagyok. Arcra se vagyok olyan baromi ronda. Eléggé magas vagyok (185 cm) és az átlagosnál izmossab, gondolom azért mert sportoltam. Kövér se vagyok, pont ellenkezőleg egész vékony vagyok. Miért nem találok akkor barátnőt? Ha valakinek van kedve privibe is nyugodtan írhat!

2017. máj. 22. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elcsépelten hangzik, de még csak 16 éves vagy, előtted az élet. Ismerkedj sokat és biztos lesz barátnőd.:)
2017. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hát, akkor valószínűleg túl bátortalan vagy

a lányok szeretik a határozott férfias fellépésű srácokat 18/L

2017. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy hejes. Vagy olyan humoros mint azt gondolod. Sőt lehet hogy egyenesen fárasztó vagy
2017. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!