Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba, mi a véleményetek? :D

Figyelt kérdés

Márciusban jöttem át ebbe a gimibe és sajnos nagyon beleszerettem az egyik osztálytársamba. Tudom, hogy osztálytárssal nem a legjobb összejönni, de elhatároztam, hogy a tudtára adom. Már annyi jelet adtam neki, hogy biztosra veszem, leesett nekik. Volt, hogy angolon mellette ültem, egész jól elbeszélgettünk, informatikán szintén, játszottunk is együtt. Volt egy egynapos operalátogatás, ott is ahol csak tudtam, adtam a jeleket. Angol TZ előtt írtam neki egy példafogalmazást (kihasználva, hogy ő angolból gyenge, és tudok neki segíteni), szépen meg is köszönte. Pont másnap reggel mondja a barátnőjének (aki általánosban az évfolyamtársam volt, most ő is az osztálytársam), hogy egy csávó ráírt, bejelölte ismerősnek és küldött róla képeket, ilyenek. 3-an voltunk a teremben, egyáltalán nem zavarta, hogy hallom az egész sztorit. Aznap csak erről beszéltek, aztán ennyi. Na, mondom, kész, vége, mindig elkapják előlem a csajt. Másnap viszont azon nevetgéltek, hogy ránéztem, ha arra pillantottam egyből összebeszéltek és a barátnője szólt a csajnak, hogy őt nézem, ezen nevetgéltek. Szóval nyilván rájöttek. Egyébként viszont a csaj nem foglalkozik velem különösebben suliban, ha írok, hosszú mondatban visszaír, de tartalmas beszélgetést még nem alakítottam ki vele. Legalább nem vagyok ellenszenves. Hogy azzal a sráccal mi van, nem tudom, azóta egy szó se esett róla a közelemben. Most lesz egy 3 napos osztálykirándulásunk is. Elég pesszimista vagyok, nem látok sok esélyt. Több viszonzatlan szerelmem volt (bár a lányok szerint jóképű vagyok, de hát ez mit számít).


Mi a véleményetek, mit csináljak?

16/f



2017. máj. 23. 16:09
 1/2 anonim válasza:
48%

Szia! Szerintem osztálytárssal nem a legjobb összejönni, mert mi lesz, ha végül nem jön össze a dolog és még x-évig bámulhatjátok egymást. De ha nagyon nem tudod kiverni a fejedből a lányt, akkor inkább beszéld meg ezt vele személyesen, ne legyen belőle féleértés.

Vagy lazíts, ugyis itt a nyár!

2017. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CFB ***** válasza:

Szia. Én most vagyok8.-as, 6 osztályos gimibe járok. Még 7.ben, mikor "alakult" az osztály, két osztálytársam összejött. Kb 2 hónapig jártak, majd szakítottak. Semmi bajuk nincs egymással, ismétlem, semmi. Tök jól megvannak azóta is :)

Gyakran csinálnak olyat a lányok, hogy akár kitalált, akár valós személyről beszélgetnek azelőtt a fiú előtt, aki tetszik nekik. Nekem ez volt az első gondolatom, amikor elolvastam.

Szerintem jól csinálod. Csak így tovább, a végén még akár lesz is belőle valami :)

2017. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!