Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem beleszerettem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem az osztálytársamba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8-os vagyok és már kb. 6 hét és ballagunk! Nemtudom hogy ez igazi szerelem e, vagy csak egy ábránd?... Tavaly óta tetszik... Tavaly egész nyáron róla álmodtam... Ekkor még nem igazán értettem, hogy mit is akar jelenteni ez az egész, de mostanra már kezdem kapirsgalni... Jóformán MINDIG rá gondolok... Elképzeltem milyen mikor megcsókol.. És ezeket úgy képzeld, hogy több óra hosszákat képes vagyok csak azért a szobámban maradni, hogy RÁ gondoljak! Mert.. Mikor ragondolok, akkor az jár a fejemben, hogy "jó olyanra gondolni, ami lehetetlen" és olyan "széppel" tölt el... Nem értem... igazából az is ront az esélyein, hogy a meghitt ellensegeimmel haverkodik "úgymond"! De ezt a szívem úgymond "lesza@ja" mert neki mindegy hogyan, de KELL! az eszem meg azt mondja, "ugyan minek? Te jobbat érdemelsz! "

Hát nemtom... SEGÍTSETEK !!

EZ SZERELEM LENNE??



#szerelem #lehetetlen #mit tehetek? Ábránd
2017. máj. 7. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ha ő viszont szeret, azt hogyan tudnám bizonyosan megállapítani?
2017. máj. 7. 21:37
 2/4 anonim válasza:
Nem sok jót jósolok, ha 18 évesen még mindig csak a nyolcadik osztályt járod...
2017. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a szovegbol nem nagyon jott le ... most te a fiu vagy a lany vagy ?
2017. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Honnan veszed hogy 18 vagyok?

15L

2017. máj. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!