Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dolgozni és ahova járok oda járnak gyakorlatra diákok az egyik lány nagyon megtetszett annyira, hogy zavarba jövök előtte és szerintem én is megtetszhettem neki mert egesz nap mellettem dolgozott. Bejelöltem facebookon 1 perc alatt vissza jelölt és rám is írt. Azóta nem találkoztam vele mert csak hétfő, kedd és szerdai napon jönnek. Szerintetek érdemes be próbálkozni? Mert akkor erőt is kell gyűjtenem, hogy megszólítsam :)

2017. máj. 25. 19:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és hozzá teszem, hogy 2 év van köztünk.
2017. máj. 25. 19:20
 2/8 anonim ***** válasza:

hát világos, mindenképpen

sok sikert hozzá

ha sikerül pár szót váltani személyesen is, meg fogod látni, hogy nem bánt, nem harap, ő is ember, és nem leszel már zavarba :)

2017. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad. Ez nagyon jó lehetőség lehet. Mindig az legyen a fejedben, hogy mekkora király vagy, és a tenyeredből eszik a csaj, és elolvad a mosolyodtól.
2017. máj. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erőt kell gyűjtsél, hogy megszólítsad? xD pfff ... igazi férfi b+
2017. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi hé! Nem vagy alávaló giliszta hozzá képest. Ugyan már. Beszélj vele. Csak egy ember mint te.
2017. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-es gyerekes vagy!
2017. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Valójában igaza volt..
2017. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazad van 4 es de hat na ilyen a termeszetem mar igy is sokat valtoztattam rajta
2017. máj. 25. 19:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!