Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír nekem?

Figyelt kérdés

Szerdán facebookon bejelöltem egy nagyon szép lányt. Egész jól elbeszélgettünk aznap és tegnap is. Ma nem írtam neki mert eddig csak én kezdeményeztem és nem akarok nyomulós lenni, meg szeretném tudni hogy érek e neki annyit hogy rámírjon. Ma nem írt. Vajon nem is kedvel egy kicsit sem? Vagy eszébe se vagyok? Vagy csak az agyam húzza direkt? Akkor eddig miért beszélgettünk 2 teljes napig? Szerintetek mi a helyzet? Várjak még vagy írjak neki? Miért nem ír vajon szerintetek?

19/F



2017. máj. 26. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azt várja hogy te írj neki legalábbis én tuti így lennék vele és mivel én is lány vagyok ezért gondolom hogy ő is így van ezzel :)
2017. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Îgy van, ahogy előttem lévő hozzászóló írta.
2017. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már volt ilyen lány akivel így ismerkedtem meg, és nála is így csináltam, csak ő írt. Attól félek ha tovább várok azt fogja hinni hogy nem vettem komolyan. Ha meg írok neki akkor félek hogy nyomulósnak fog tartani és az agyára megyek
2017. máj. 26. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Most még elején vagy, majd 1-2 hét mulva próbáld meg várni, míg ő ir rád...
2017. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mer neked írni vagy csak úgy gondolja hogy mivel eddig is te írtál ,miért ne írnál továbbra is.
2017. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek? :/
2017. máj. 26. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki holnap ha tényleg érdekel. Ne rögtön, hátha mégis ír. Sokan vagyunk lányok akik szeretik az elején ha mindig a fiú ír. Bár én miután 3x írt rám és utána néhány napig nem, úgy voltam vele kitűztem egy napot, hogy aznap tuti írok, bár ilyet még nem csináltam, erre pont aznap írt, még elöttem :) Szóval várj egy kicsit holnap aztán ha úgy látod fent van de nem ír írj te. Ilyennel tesztelgetni még ráér ha kicsit komolyabb lesz a dolog
2017. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!