Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit szeretek ismerem egy jó ideje is. Tesóm hallotta, hogy mondta szeret engem de azért nem kezdeményez velem kapcsolatot mert kicsit visszafogottabbnak látott első találkozás alkalmából na most az első találkozásnál direkt fogtam vissza magam, hogy lássa nem csak arra kell hanem hosszútávú kapcsolat. Mit tegyek, hogy meg változzon a véleménye? Néha össze futok vele az utcán de csak köszönünk egymásnak. De látom rajta, hogy zavarba jön mert forgolódik ha szembe jön velem én meg egyenesen rá nézek. Segítsetem én már tanácstalan vagyok vagy talán lépjek oda hozzá ha megint szembe jön és csókoljam meg vagy mit? Legalább ezzel be bizonyítanám neki, hogy igen is akarom őt és nem vagyok szégyenlős ahogy elsőnek elgondolta.

2017. máj. 26. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
jah, lépj oda hozzá, rántsd magad, és smárold le.
2017. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
magadhoz, sorry, elírtam
2017. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
addig hogy hozzászólsz és megállítod rendben van a terved egyébként :D az hogy szó nélkül lesmárolod, inkább filmekbe illő jelenet, elsülhet a való életben is jól persze, de azért szerintem kicsit lassabban kéne haladni ... a visszafogottság, meg e között még rengeteg fokozat van, beszélgethetnétek pl, elmehetnétek valahová stb. találd fel magad. azt lehet tudatni más gesztusokkal is, hogy érdeklődsz iránta, mint hogy menet közben lefejeled és lekapod :D
2017. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rajzolj neki egy rózsát mindig cipeld,amig nem futtok össze, aztán add oda neki:)
2017. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*nem baj, ha nem sikerül jól, a gesztus tetszeni fog neki
2017. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!