Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit szóltok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

7hete halt meg az apukám,és lassan másfél éve van barátom.Nos,nekem az a problémám,hogy a barátom nem igazán támogat a gyászomban.Apa halála után kb 2 héttel nagyképűen odaszólt hogy nekem bizonyítanom kéne a szeretetemet mert rá fog menni a gyászomra a kapcsolatunk,múlthéten meg kb szemrehányást tett hogy miért gyászolok még...köpni-nyelni nem tudtam.Mostanában neki is vannak családi gondjai,amiket nem mondd el,és ezért bunkó velem,érzelmileg zsarol,és mindenért engem hibáztat(pl az egyik rosszul sikerült dolgozata miatt is).Aki gyászolt már,tudja,hogy ilyenkor sokkal érzékenyebb az ember.Mikor szembesítettem vele,MINDENT letagadott és akkor is én voltam a felelős.Visszatérve,az imént írtam hogy vannak családi gondjai: én ezt észrevettem,megpróbáltam a kedvében járni,megvettem neki a kedvenc csokiját,elhívtam forró csokizni,mindezért a szájhúzogatást kaptam cserébe.Ő meg se kérdezte hogy vagyok.

Amúgy tényleg voltak pillanatok,mikor segített,de egy gyászoló embernek sok olyan pillanata van,amikor nem tudja senki se felvidítani,és ilyenkor bekattan.

A másik:

Szerintem a Szilveszter fog eldönteni mindent.Tavaly december végén fél évesek lettünk,kb ilyentájt kérdeztem hogy na akkor hogy lesz a szilveszter stb.És azt mondta hogy ő a barátaival lesz,a saját falujukban(nem egy helyen élünk)kérdeztem és akkor nem szilveszterezünk együtt?Erre az volt a válasz hogy hááát még megkérdem anyát,aztán az anyukája azt válaszolta hogy idén biztosan nem,TALÁN jövőre.De ebben ő is benne volt,később láttam egy kiírást aminek az volt a lényege hogy mindenképp kanbuli lesz a szilveszter.Nagyon rosszul esett,mindenkivel ott volt akkor a szerelme,velem miért nem?! És ha most is ezt csinálja,azzal nagyon megalázna.

Azért írtam a kérdésem a felnőtt kategóriába,mert főleg idősebbek véleménye érdekel akik jobban átlátják a helyzetet.

Szerintetek nem ciki,hogy 16-17 évesen CSAK az anyja dirigál neki ilyen helyzetekben is?!

16L 17F


2016. nov. 27. 17:00
 1/6 anonim válasza:

Ha valóban szeretne, megértene, és együttérezne a fájdalmadban, a kedvedben járna, támogatna lelkileg a beszólogatás helyett. És ha neki is gondja van, miért nem osztja meg veled? Együtt talán könnyebben menne, ha más keletűek is a gondok..

Ha valakit szeret az ember, mindig vele akár lenni, együtt kikapcsolódni, bulizni, barátainak bemutatni... Én az ilyen hozzáállást nem tudom megérteni.

Lehet még túl fiatal egy rendes érzelmi kapcsolatra - ha már csak a korotokat nézzük is.

Beszélj vele, ki fog derülni. Ha még akkor is bunkó lesz, nincs értelme a dolognak szerintem. :-(


N

2016. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2016. nov. 27. 17:13
 3/6 anonim válasza:

A pasid gyerek még. Nem is szeret téged, önmaga fontosabb neki.

A "tini párkapcsolatok" kategória meg nem itt van.

2016. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ebben lehet valami

Olvasd el az utolsó 2 sort,megindokoltam miért írtam ide :)

2016. nov. 27. 17:20
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Hát ez nem őszinte, mély kapcsolat. Ő azért van veled, mert jó, hogy van nője. Még nem igazán ért meg rá az ezzel járó testi-lelki kötelékre. A kapcsolatod komolytalan. Persze, hogy fáj neked ez a dolog, hisz neked ennél többre van igényed... csak ő ezt nem tudja megadni.
2016. nov. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú.. Sajnállak, de tényleg, nagyon. És részvétem apukádért, nekem 5 éve halt meg és ugyanúgy rosszul esik ha valaki beszól ilyen témában, nemhogy olyan frissen.. 16/L
2016. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!