Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha 17 évesen nincs barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 17 évesen nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 15:07
1 2
 11/15 A Tengerész ***** válasza:
100%
Nem. Majd lesz később. Akikre ragadnak a csajok már ebben a korban azoktól 40 éves korukra menekülnek. A férfi olyan mint a jó bor, idő kell hozzá, míg megérik. Ne agyalj ezen, fejleszd magad fejben és testben és egyszercsak sikeres leszel. Végigjártam ezt az utat és tudom hogy így van.
2017. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 akarkizoltan56 válasza:
100%

nem gáz,sőt erény.

a sok idiota tanácsát meg ne olvasd el.

majd eljön az idöd neked is.

csak türelem.

nem kell bulikba járni,ott egynapos kapcsik vannak

2017. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Vy válasza:
100%

Én sem hiszem, hogy gáz lenne. :) A mai világban inkább azt tartom baromi cikinek, mikor 17 évesen (mindegy, hogy fiú-e vagy lány) már túl van a delikvens 10 szakításon... Nem mondom, hogy ilyenkor elsődlegesen a tanulásra kell koncentrálni, meg jövőt alapozni, stb, mert ha okosan szervezi az ember a dolgait, simán belefér a párkapcsolat is, attól nem lesz rosszabb tanuló senki. Előző barátommal 8 évig voltunk együtt, középsulitól kezdve, fősulin át, sőt, mikor már dolgoztam, még akkor is együtt voltunk, mégsem befolyásolt semmiben.

Előbb-utóbb mindenkinek eljön az idő, ezen ne görcsölj, és ha bárki megjegyzést tenne emiatt, engedd el a füled mellett. Ez a te dolgod, senkinek semmi köze hozzá.

2017. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a CEU-n, ott bőven ajánlhatnak neked más -hellyel-közzel gyomorforgató - alternatívákat is.
2017. jún. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 egybaba válasza:

Az a gáz , hogy mások véleménye szerint akarsz élni...

Ezért gáz, hogy ezt egyáltalán megkérdezted.

Aki a saját életét éli, nem annyira kérdezi meg másoktól hogy juj ez gáz?

Na az meg főleg gáz lenne, hogy csak azért szednél össze valakit, mert gáz ha nincs barátnőd.

2017. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!