Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rondaként hol keressek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondaként hol keressek barátnőt?

Figyelt kérdés

Csak a jóképű, full-izom, magas, nagymenő ismerőseimnek van barátnője, ez van ma a világban. Egy ilyen alacsony, ronda, cingár, nem nagymenő fiú kaphat egyáltalán esélyt az élettől? És ha igen hol próbálkozzon? MERT EDDIG MINDEN NŐ OTT HAGYOTT MIUTÁN FOTÓT KÜLDTEM PEDIG MÁR ÉVEK ÓTA FOLYAMATOSAN PRÓBÁLKOZOM!!! Egy ilyen nyomorék nit csináljon??? :(

(18-fiú)



2017. máj. 30. 21:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
xD hol keress baratnot? kukaba b@*zki.. keress olyat aki nem kell senkinek es akk pont oszeilletek
2017. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező... Én sem kellek senkinek a kinézetem miatt.. 20/F
2017. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Teljes életmód váltás.
2017. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Öt év alatt változott valami?
2022. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Igazából ha bárki jó és nem úgy mész oda a csajhoz hogy megfogod ölni magad, akkor 8mrd emberből 1 biztos lesz aki összejön veled.
2022. dec. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!