Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rondaként hol keressek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondaként hol keressek barátnőt?

Figyelt kérdés

Csak a jóképű, full-izom, magas, nagymenő ismerőseimnek van barátnője, ez van ma a világban. Egy ilyen alacsony, ronda, cingár, nem nagymenő fiú kaphat egyáltalán esélyt az élettől? És ha igen hol próbálkozzon? MERT EDDIG MINDEN NŐ OTT HAGYOTT MIUTÁN FOTÓT KÜLDTEM PEDIG MÁR ÉVEK ÓTA FOLYAMATOSAN PRÓBÁLKOZOM!!! Egy ilyen nyomorék nit csináljon??? :(

(18-fiú)



2017. máj. 30. 21:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Neten eleve elutasítóbb mindenki. Amúgy elárulom, a lányok többsége inkább nézi azt, hogy mennyire vagy igényes, minthogy mennyire szép, kivéve, ha visszataszítóan ronda vagy.
2017. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De én visszataszítóan rondára sikerültem :(
2017. máj. 30. 21:47
 13/25 anonim válasza:
0%
Rondaként pénzt keressél, a többi idővel megoldódik...
2017. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ha csak pénzzel menne akkor értem már mindegy :(
2017. máj. 30. 21:49
 15/25 anonim ***** válasza:
Nehezen hiszem el. A pattanásaid, illetve az arcbőr igényes kezelése és a megfelelő frizura nagyot dob az összképen.
2017. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Attól még ronda a fejem

(Amúgy igényes a hajam)

2017. máj. 30. 22:01
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem küldenél véletlenül képet? Mert vagy nagyon nincs önbizalmad vagy tényleg igazad van, de ha igazad van lehet valahogy segíteni is. Ezt viszont csak akkor lehet ha meg van a konkrét ok, de egyenlőre csak annyit tudunk, hogy "ronda vagy 8 kockával".
2017. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Sajnos láthatóan kockás is csak sport után vagyok amúgy egy se látszik :(
2017. máj. 30. 22:34
 19/25 anonim ***** válasza:
Kaptál esélyt az élettől, megszülettél. Bízz magadban, és ne görcsölj. Majd ha eljön az ideje, találkozol VELE.
2017. máj. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Hát, így van, de nézd meg hogy az ilyenek kapcsolatai meddig tartanak, kell neked olyan lány?
2017. máj. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!