Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a nyár Hogyan szerezhetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a nyár Hogyan szerezhetnék végre már barátnőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok 21 éves vagyok nagyon szeretnék barátnőt valami értelmesebb lányt .De mivel már nem járok iskolába és nincsen haveri köröm így nem tudom hogy hol keresgélhetnék. Nem tettem magasra a mércét. Egy kedves aranyos vidám csaj érdeklne.

#ismerkedés.csajok.barátnő
2017. jún. 2. 17:59
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia :) Van ez a tinder nevű applikáció,betudod állítani hogy milyen távolságban érdekelnek téged lányok illetve csak azzal tudsz beszélni aki neked is tetszik és ő neki is szimpatikus vagy,érdemes megpróbálni.Meg hát igen...a fesztivál, ott bőven lehet ismeretségeket kötni. Ha látod hogy nincs a közelben barát féle nyugodtan menj oda nem fogják leharapni a buksit ha magamból indulok ki,az sem baj ha nem vagy a táncparkett ördöge kérd meg mutasson pár lépést, innen jön a közös nevetés nem pedig a kínos csönd :)
2017. jún. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!