Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék barátokat?...

Hogyan szerezhetnék barátokat? 14/L

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, 12 éves, már 8 éve barátok vagyunk, de sajnos nem mindenhova engedik el. Egy másik mostanában eléggé rib@anc lett... Az osztályból sajnos nincsenek barátaim, szünetben ott vagyok velük, ott állok a körben én is, de nem igazán foglalkoznak velem. :/ Elég félős vagyok... :(

Mindjárt itt a nyár, nem lenne valami kellemes érzés egész végig itthon ülni.

Hogyan lehetnék nyitottabb? Vagy hogyan szerezhetnék más barátokat? Esetleg a neten valami oldal? (nem társkereső, hanem "barátkereső") Már annyira várom a gimit, ott majd megpróbálok áshogy viselkedni! (ebbe a suliba 2 éve -ezt az évet is beleszámítva- mentem át, a másik suliban egész népszerű is voltam- NEM p*csa- :/)



2012. máj. 28. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem Neked kell máshogy viselkedni, hanem másnak kell elfogadni Téged olyannak, amilyen vagy! Remélem minél hamarabb sikerül találnod egy igaz barátot, aki úgy szeret, ahogy vagy, és nem akar benned, vagy rajtad semmit sem megváltoztatni! :) Ehhez kívánok Neked nagyon sok sikert, boldogságot és minden elképzelhető jót! :)
2012. máj. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. én is pont így vagyok. új suli / új város. :( senkit se találok,legalább imsmerösnek. ha szeretnél barátkozni, írj :)
2012. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Crazy Girl válasza:
Szia szerintem menny el egy nyári táborba ott szerezhetsz barátokat, nekem is ez a tervezem és mehetnénk egy táborba is..... nekem is nyugodtan írhatsz ha meg akarsz ismerni nem harapok :DDD ;P
2012. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Crazy Girl válasza:

és amúgy

13/L

2012. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!