Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maximum milyen bűnözővel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maximum milyen bűnözővel alakítanátok ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mi az ami még elmegy és nem hátrány??

Dilerkedés, termesztés, csak szimplán tanácsadás nagyobb bünözői szerveknek, behajtás, rablás, bérgyilkolás, crackelés, adatlopás??

Csak pár alap dolgot soroltam fel, ami most így eszembe jutott pár röpke másodperc alatt, de érdekelni, hogy mennyi az amit még elnéztek egy srácnak.

Nyilván, akinek a bünözés egyből kizáró ok az azt írja, én nem mondom el melyiket űzöm a felsoroltak közül, az is lehet hogy egyiket sem, minden esetre érdekelnének a válaszok.



2017. jún. 6. 20:20
 1/6 Blondie.W ***** válasza:
Bérgyilkos. :D
2017. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A komoly bűnök nem férnek bele, de ha elkapják egy kis droggal tiniként vagy balhézik valakivel az belefér. Amiket felsoroltál nekem már nem férnek bele.
2017. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A gazdasági csalást, sikkasztást, korrupciót, termékhamisítást, hanyag kezelést, kartellezést, ÁFA-

és egyéb adónemekkel kapcsolatos csalást kifelejtetted a kérdésed kifejtéséből-

Pedig ezeknek most nagy 'divatja' van!

2017. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül egyik sem túl nagy hátrány, ha: a srác maga nem drogozik és nagyon jól keres a dologgal.

Talán a rablás és az adatlopás az, ami nekem kevésbé jönne be, de ha csak ez a baj vele, akkor még belefér. :)

2017. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem alakítanék bűnözővel párkapcsolatot :'D
2017. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4-es! Csak figyelmetlenül olvastál v. tényleg ez a véleményed?

"Egyik sem nagy gond" azon bűncselekmények listájából, ahol a bérgyilkosság is szerepel???

2017. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!