Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy szólitsak meg egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólitsak meg egy lányt egy buliban? Nincs egyszerűen témám csajozással. Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval magabiztos vagyok meg minden de ha odamegyek a lányhoz akkor nem tudok egyszerűen miről beszélni. Megkérdezném milyen a buli az szerintem gáz, tapasztalatom nincs ilyenekben.Ha tudnátok segíteni pár feltehető kérdéssel vagy valami témát nagyon megköszönném.
2017. jún. 6. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
dugbe be neki b+
2017. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ :)
2017. jún. 6. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
szia iszol valamit??
2017. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem magába a klub/disco épületében nem is lehet hallani semmit az irdatlan dübörgéstől. Szerintem táncolj oda a szimpatikus hölgyhöz, kérd fel egy páros táncra, és ha meglesz a szimpátia, akkor hívd meg egy italra, vagy menjetek ki "cigizni". Ott már lehet beszélgetni, és a kezdeti feszültséget valószínűleg a tánc már feloldja, szóval a téma szabadabban fog menni.
2017. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

dugb be neki én mondom

ha te nem majd én vagy más

2017. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 es full jot mondd, es tapasztalatbol mondom btw
2017. jún. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Négyesnek van igaza. Táncolj vele ,ha akar táncolni vagy legalábbis nem húzódik el az már nem rossz. Azt nem javaslom hogy megkérdezd hogy iszik-e valamit mert ha nem ismer akkor elég ijesztő tud lenni ha egy vadidegen piát kínál és akinek van egy csöpp esze nem fogad el mindent random emberektől.

Egy ideig táncoltok ,majd mivel hangos a zene ,nem lesz gá ha odahajolsz és megkérdezed nincs-e kedve kicsit dumálni kint. Kinnt nyugodtan megkérdezheted hogy milyen a buli ,egyáltalán nem gáz. És bármiről dumálhattok ,ott úgyis mindenki oldottabb.

2017. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tancolj vele, viszont figyelj arra hogy ne arra menj eleinte h simulj hozza, meg hogy csak vele foglalkozz, lassa a csaj hogy belevalo srac vagy, es bulizni jottel nem kurnivalot keresni!! Veressed, legyel eletvidam:) Ha latod a csajon hogy okes a dolog, bir, vegyel ki 5 db cigit a szadba es mutass a kijarat fele kerdo fejjel, ha szerencsed van kovetni fog, es kint pedig laza temakrol dumaltok, ahogy mar leirtak ugyis oldottak az emberek bulikban..
2017. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!