Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek komolyan vehetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan vehetem a srácot, adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés
Társkeresőn kezdtünk el beszélgetni, majd elmondta hogy még barátnője van és szakító félben vannak. Nagyon régóta... Ezért nem akart velem facebookon beszélni, hogy ez ne derüljön ki. Aztán megmondta a nevét, hogy jelöljem be és azóta beszélünk, de észrevettem, hogy nem is jelölt vissza, hanem csak úgy beszélünk, hogy a messenger névlistáján vagyok rajta. Megkérdeztem mégis miért nem jelöl vissza, azt mondta, elfelejti, meg nincs is elég erős mobilnete. Elég valótlan, de mivel az egyik barátnőmnek sem működik a facebookja, ezért úgy gondoltam akár ez is megtörténhet. De akkor is, sokkal reálisabb az, hogy vagy szórakozik, vagy ha picit is tényleg komolyan gondolja akkor csak azért nem jelöl vissza, mert ugye nem akarja, hogy a barátnője lássa (vagy hogy én lássak még valami mást). Szimpatikus ezen kívül, viszont átverve érzem magam, nem tudom várjak e még picit, hátha visszajelöl (mégiscsak tiszttességesebb lenne), vagy kérdezzek rá, hogy nem-e valami más oka van annak, hogy nem jelöl vissza. Azt mondta, hogy csak úgy találkozna velem, hogy már nincs kapcsolatban. Hát nem tudom. Rengeteg kételyem van, szerintetek érdemes e még várni vele. Soha nem jön össze nekem kapcsolat, tehát ne mondjátok, hogy majd jön más, mert tényleg eddig még nem ismertem olyan srácot aki ne ivott volna brutál sokat, ő pedig elmondása szerint ritkán jár bulizni. Ez az egyik fontos dolog ami miatt szimpatikus, és ami miatt egyik felem azt mondja, hogy ne engedd el. Meg végre valaki érti a szarkasztikus humorom és nagyon sok alapvető dologban egyformán gondolkodunk, hasonló céljaink vannak, képek alapján is szimpatikus, kiegyensúlyozott srácnak tűnik, tehát tényleg nehezemre esne eldobni. Ja és miután elmondta, hogy barátnője van, mondta, hogy teljesen megért, hogyha nem szeretnék tovább beszélni vele, és nem erőszakoskodott, tök korrekten írt mindent, nem veszekedtünk semennyit.

2017. jún. 7. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hagynám, van barátnője.

Ilyenkor egy fiú megzavarodhat, a veled indult baráti beszélgetésből érzései támadtak és emiatt nem tudja gondolom mi legyen.


Csak amiatt, mert RENDES FIÚ, ne erőltesd.


Olyan azért jóval több akad, mint azt elsőre hinnéd.

Ahogy rendes lányból is, csak az emberek nem mernek körülnézni vagy inkább délibábokat kergetnek.

2017. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondoltál-e már arra, ha olyannal építgetsz kapcsolatot, aki még nem szakított mostani barátnőjével, a pakliban az is benne van, hogy te is jelenlegi barátnője sorsára fogsz jutni?Ha etikátlan (köznyelvien: szemét) a mostanival, mondj egy jó okot, hogy veled nem teszi ugyanezt!
2017. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Társkeresőn kezdtünk el beszélgetni, majd elmondta hogy még barátnője van és szakító félben vannak."

Én végig olvastam a kérdést, de az első mondatod is elég lett volna, hogy azt mondjam: NE!!!

Vagy neked a tisztesség nem fontos egy párkapcsolathoz? Mert ő nem az...

Megeshet, hogy azért beszél veled,hogy a kapcsolatból rögtön veled egy másik kapcsolatba ugorjon, ha mégis szakítanának. Egyfajta tartalék lehetsz erre az esetre, aztán ha mégse szakítanak, akkor ott marad ő neki. Ez persze csak feltételezés.

Ha a barátnőjével így bánik, veled is így fog.

Szerintem te annyira kapálózol egy párkapcsolatért, mondván, hogy úgysem találsz senkit, hogy az önbecsülésedet félredobva inkább összejönnél vele, csakhogy legyen valakid.

Elárulom, hogy én se iszok brutál sokat, szeretem a szarkasztikus humort. Ezzel nem magam reklámozom, de tucat tulajdonságot írtál le, sok ilyen van, attól,hogy te nem találtál egyet sem. Hogy hasonló-e a célotok, arról nem tudok nyilatkozni, de ebben sem ő lesz az egyetlen. Nem mellesleg a hasonló célok nem indokolják egy párkapcsolatot, ellenben azzal, hogy céljai legyenek. Egy ember cél nélkül nem túl vonzó.

2017. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezen a mondaton néztem egy nagyot: "Megkérdeztem mégis miért nem jelöl vissza, azt mondta, elfelejti, meg nincs is elég erős mobilnete." Legyünk reálisak és lássuk be, hogy ez egy baromi nagy hazugság, vagy nevezhetjük kifogásnak is. Ha vissza akarna jelölni és olyan fontos lenne, hidd el (feltételezem van annyi esze), hogy kitalálna valamit és megoldaná. Találkozásnál mi lesz... nem fog tudni jönni mert rosszul lesz a macskája, vagy mi?!


Az se egy jó dolog, hogy benne van még egy kapcsolatban. Még le se zárta az előzőt, valószínűleg ő se tudja mit tegyen, de már belevágna egy újba.

Arra nem gondoltál, hogy esetleg átvedd az irányítást? Mármint most kb tőle függsz, mert mindenben rá vársz (szakítás, visszajelölés, találka). Szerintem nyugodtan előjöhetnél azzal, hogy amíg nem lép valamit ő is addig te szimpla barátként kezeld (így megszűnnek az elvárások), picit hanyagolhatod is, azért vegye észre nem körülötte forog a világ... lépjen valamit ő is ha fontos ez neki.


Volt még egy mondat: "Ja és miután elmondta, hogy barátnője van, mondta, hogy teljesen megért, hogyha nem szeretnék tovább beszélni vele..." Még szép, hogy megérti, őszintén... mi mást tehetne? És ezzel a mondattal máris egy pozitívabb képet mutatott magáról: így nem az fog elsőre beugrani, hogy amúgy barátnője mellett más lányokkal beszélget, hanem milyen megértő... A fent és az előbb idézett mondatról nekem egy volt barátom jutott eszembe (egyébként elég hasonló sztoriba keveredtem én is vele), aki egy manipulátor volt és számára az egész egy élvezetes játék volt, semmi több. Örült, hogy ilyen sok lány rajong érte... Ha gondolod írj privátot és mesélek róla neked szívesen.

2017. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. :) Most írtam neki arról, amit érzek, felvázoltam a kételyeim, aztán lesz, ahogy lesz.
2017. jún. 7. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: Lesz ami lesz? Miért, ez még hány féle képpen lehet?

Azt hittem, ez már csak egy féle képpen lehet, hogy lepattintod, majd szerzel egy kis önbecsülést, végül találsz olyat, aki tisztességesen viselkedik a lányokkal.

Minek köszönöd meg a válaszokat, ha nem fogadod meg?

Olyan naivnak tűnsz. Ez a srác pontosan tudja, mit kell majd írnia neked ahhoz, hogy ezt folytatni tudjátok...

2017. jún. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!