Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden fiúnak van barátnője nekem meg még majdnem 20 évesen sem jutott senki?

Figyelt kérdés
Minden kis srácnak van barátnője olyanoknak is akiről nem is gondolná az ember, ráadásul olyan lányok, hogy én ennyi idősen is csak max. álmodok hasonlókról (16-17 éves bombázók). Ami a legszomorúbb ezen felül is, hogy nem vagyok csúnya, sőt -erre is úgy kellett a lányoknak meg néhány fiúnak felvilágosítani, de mit sem érek a külsővel- csak egyszerűen akkora egy balf**z vagyok mint amekkora (~189 cm). Egyetemen sajnos egy lány volt akivel tényleg jó lett volna de a változatosság kedvéért az sem jött össze... Itthon (kisváros) közben minden tőlem kisebb lány már felnőtt/megváltozott de ha nagy ritkán megyek is valahova csak nézek, hogy hát ő meg vajon kicsoda. Ezzel el is árultam, hogy sehova nem szoktam járni sehova így ez lehet a legnagyobb oka, a régi önbizalomhiányos korszakom miatt estek ki az évek. Most már kicsit késő újrakezdeni de azért valamit még meg szeretnék próbálni az ügy érdekében, mert azok után amiket ma is láttam nem hiszem, hogy reménytelen eset lennék, csak egy nagy mamlasz...

2017. jún. 9. 22:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia! Küldj képet. 22l
2017. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Stark2000 ***** válasza:
100%

Én nekem sincsen barátnőm, üdv a klubban! :D Semmi nincsen ebbe. Volt barátnőm, kipróbáltam 15 évesen. 16 voltam, amikor vége lett, mert úgy gondoltam, hogy nekem még szabadság kell, és kezdett inkább púp lenni a hátamon a kapcsolat, meg voltak más problémák is. Vége lett, első másfél hónapban fel sem találtam magamat, mert semmi életkedvem nem volt.. - hiába, azért 11 hónap alatt fiatalon is könnyű beleszeretni valakibe, és bőven kihat az emberre, ha vége van a dolognak. Most meg őrült nagy fanatikus lettem egy extrém sport iránt. Linkelek egy képet, aztán lehet találgatni.. Azt tanácsolom, hogy te is keress hobbit, haverokat, akik szeretik azt csinálni amit te. Foglald le magadat.. Én nekem nagyon ritkán jut eszembe, hogy kellene egy barátnő. Esti ágyba bújás egyedül nem a legjobb, mert a "Jó reggelt Szívem" üzenetekre is jobb felkelni, mint az ébresztőre.. de ezek nem élet feltételek. :D [link]


17F

2017. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ha írsz egy üzenetet a várossal ahol élsz, nem szeretnék ismerősbe botlani.
2017. jún. 9. 22:43
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha írsz egy üzenetet a lakhelyeddel, nem szeretnék ismerősbe botlani.
2017. jún. 9. 22:43
 5/23 anonim ***** válasza:

Miért vagyok szexi?

Ez ugyanolyan kérdés mint a tied, nem kell rá válaszolni, az állapot a lényeg, szexi vagyok mert ilyennek születtem, habár a te állapotod változtatható mivel csak kezdeményezned kéne...

Nézz szét az utcán sokszor tökátlagos külsejü pasik vannak nagyon jó nőkkel, ha ők felfogták hogy nem minden a külső, szóval hajrá-hajrá és növeszd meg a tökeidet.

2017. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

De neked legalább volt, megtapasztaltad, hogy milyen. Van nekem is hobbim vagyis az életem második részét teszi ki a tanulás mellett szóval kicsit több is mint hobbi talán. Tetszik is az embereknek de azzal csak csajozni nem igazán lehet.

Próbálnám én megnöveszteni csak nem tudom mivel kellene, hogy előrébb jussak.

2017. jún. 9. 23:04
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én is hasonló helyzetben vagyok. Jó lenne valaki, annyira csúnya nem vagyok, hülye sem (jó, sokat hülyéskedem, ha van kivel, de miért is ne?), céljaim, és alapjábavéve jóindulatú és nyugodt vagyok.

Mégsem jött össze nekem sem semmi.

Ha akarod, beszélgethetünk.

17f

2017. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy minden fiunak van abrátnője nekem meg 24 lassan 25 évesen sem volt senki?
2017. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Fogalmam sincs. Mi "lúzerek" tényleg összehozhatnánk egy csapatot, és beszélgethetnénk.

#7

2017. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még eddig barátnőm.... Persze a külsőm miatt... Ronda vagyok, ezért minden lány elutasít.... 20/F
2017. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!